Reklama - Zwiększ zyski

Zajmujemy się tworzeniem strategii marketingowych dla firm. Szukamy dobrych rozwiązań, nowych sposobów na to, aby Twój biznes przynosił większe zyski. Jeżeli chcesz zrealizować cel sprzedażowy czy pozyskać nowych klientów, chętnie pomożemy.

Dzięki dobrej reklamie

 • Zwiększasz sprzedaż

  Wdrażając odpowiednią strategię marketingową, zwiększysz zyski. Cele sprzedażowe możesz osiągnąć poprawiając widoczność swojej strony firmowej w sieci poprzez pozycjonowanie lub uruchomienie kampanii Adwords.

 • Jesteś rozpoznawalny

  Wysoka pozycja w wyszukiwarkach internetowych zwiększy ruch na Twojej stronie WWW, co przekłada się na większą rozpoznawalności firmy i daje możliwość pozyskania nowych klientów.

 • Budujesz wizerunek

  Strona firmowa to Twoja wizytówka, zadbaj o to, aby miała ciekawy design, była czytelna i funkcjonalna. Dbanie o wizerunek to również monitorowanie reputacji firmy w sieci oraz aktywność w mediach społecznościowych.

 • Zdobywasz nowych klientów

  Odpowiednio zaplanowana kampania marketingowa sprawi, że zyskasz nowych klientów i przyciągniesz uwagę odbiorców, którzy już mieli okazję korzystać z Twoich usług.

 • Wyprzedzasz konkurencję

  Jeżeli dobrze pokierujesz swoim biznesem, zostawisz konkurencję daleko za sobą.

Analiza potrzeb
Dokładana analiza, to gwarancja doboru skutecznych rozwiązań.
Przemyślana strategia
Strategia promocji dopasowana do specyfiki biznesu.
Audyt i optymalizacja strony WWW
Strona www przyjazna dla klientów i wyszukiwarek.
Pozycjonowanie
Wysoka pozycja strony www w Google, to lepsza widoczność Twojej firmy w sieci oraz większa liczba klientów.
AdWords
Reklama idealnie dopasowana do grupy docelowej – dokładne targetowanie, nienachlana forma, szybkie efekty.
Analiza efektywności
Ocena efektów osiągniętych dzięki kampanii marketingowej.

Zobacz jak będzie wyglądała nasza współpraca

Wspólnie omawiamy potrzeby oraz cele sprzedażowe Twojej firmy. Określamy słabe i mocne strony biznesu, dostępne możliwości, proponujemy odpowiednie rozwiązania, przedstawiamy swoje pomysły. Badamy jaka forma reklamy będzie najskuteczniejsza i w jaki sposób najszybciej dotrzesz do potencjalnych klientów.

Po dokładniej analizie przechodzimy do przygotowania kampanii promocyjnej. Podczas tworzenia planu marketingowego bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: grupa docelowa, czas wyświetlania reklamy, treść przekazu, budżet.

Analizujemy wyniki dotychczasowych działań marketingowych, pracujemy nad zwiększeniem ich skuteczności.

Wspieramy firmy od lat

Aby strategia promocja była skuteczna trzeba wiedzieć, jak prowadzić takie kampanie – w tej kwestii jesteśmy specjalistami. Pozycjonujemy strony oraz sklepy internetowe, dbamy o to, aby Twoja firma była w Internecie dobrze widoczna i rozpoznawalna.

Realizujemy również kampanie Adwords, które są doskonały rozwiązaniem, jeżeli zależy ci na szybkim dotarciu do potencjalnych klientów. Dzięki nam zaczniesz sprzedawać i zwiększać zyski. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, zawsze służymy dobrą radą. Jesteśmy elastyczni, nie mamy sztywnego cennika, szanujemy czas oraz pieniądze naszych klientów. Zawsze zachowujemy wysoką jakość realizowanych projektów.

Design
95%
Development
85%
Marketing
75%
User Experience
90%
Wsparcie techniczne
93%

Zaintresowany?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę.

zadzwoń

725 927 083

lub

Napisz do nas