🥇 Pozycjonowanie stron internetowych

Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Z nami zyskasz nowych klientów i zwiększysz zyski.

 • TOP1
 • SEO
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Wzrost zysków
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Nasza oferta na pozycjonowanie stron www powstała po to, aby możliwe było zwiększenie widoczności strony www w rezultatach wyszukiwania Google. Proponowane działania, jakie oferuje pozycjoner są skuteczne. Pozycjonowanie stron przynosi dobre rezultaty, jeśli jest wykonywane wraz z kompleksowymi działaniami SEO. Jeśli wprowadzisz w wyszukiwarkę wybrane hasło na które Twoja strona była pozycjonowana i będzie widoczna w TOP10, możesz być pewny, że pozycjonowanie strony przyniosło bardzo dobre efekty. Do takich właśnie rezultatów chcemy doprowadzać. Pragniemy, aby Twój biznes rozwijał się, rósł w siłę oraz gromadził solidarnych klientów.

Analiza potrzeb
Dokładana analiza, to gwarancja doboru skutecznych rozwiązań.
Przemyślana strategia
Strategia promocji dopasowana do specyfiki biznesu.
Audyt i optymalizacja strony WWW
Strona www przyjazna dla klientów i wyszukiwarek.
Pozycjonowanie
Wysoka pozycja strony www w Google, to lepsza widoczność Twojej firmy w sieci oraz większa liczba klientów.
AdWords
Reklama idealnie dopasowana do grupy docelowej – dokładne targetowanie, nienachlana forma, szybkie efekty.
Analiza efektywności
Ocena efektów osiągniętych dzięki kampanii marketingowej.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Pozycjonowanie stron jest procesem ciągłym, który wymaga pełnego zaangażowania i jego cena zależna jest od branży. Celem podejmowanych przez nas działań jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce na konkretne frazy. Wybierając pozycjonowanie strony przez naszą agencję, możesz skorzystać z dwóch form rozliczenia: za efekty lub wpłacając abonament miesięczny.

Zestawiając z reklamą, pozycjonowanie stron jest mniej kosztowne i ma bardzo dobry współczynnik konwersji. Skuteczność przyjmowanych działań potrzebuje jednak wielomiesięcznej, wytężonej i systematycznej pracy nad wybranymi elementami. Jedynie wtedy w perspektywie wieloletniej zdobędziesz dobre efekty.

Pozycjonowanie stron

Zobacz jak będzie wyglądała nasza współpraca

Wspólnie omawiamy potrzeby oraz cele sprzedażowe Twojej firmy. Określamy słabe i mocne strony biznesu, dostępne możliwości, proponujemy odpowiednie rozwiązania, przedstawiamy swoje pomysły. Badamy jaka forma reklamy będzie najskuteczniejsza i w jaki sposób najszybciej dotrzesz do potencjalnych klientów.

Po dokładniej analizie przechodzimy do przygotowania kampanii promocyjnej. Podczas tworzenia planu marketingowego bierzemy pod uwagę takie czynniki jak: grupa docelowa, czas wyświetlania reklamy, treść przekazu, budżet.

Analizujemy wyniki dotychczasowych działań marketingowych, pracujemy nad zwiększeniem ich skuteczności.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycenę,
 • Przygotowujemy indywidualny strategię marketingową do każdej strony,
 • Dbamy o wysoką jakoś tekstów tworzonych na potrzeby pozycjonowania,
 • Korzystamy z najlepszych narzędzi takich jak Senuto, Ahrefs, Majestic czy SemStrom,
 • Pracujemy nad najmniejszymi szczegółami istotnymi pod względem SEO,
 • Pracę nad strategią i przygotowaniem audytu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzaną nam stroną internetową zajmujemy się nim kompleksowo, tak aby zarówno przynosiła efekty i jak i dobrze się prezentowała.
Bezpłatna wycena

Efekty pozycjonowania

Tanie pozycjonowanie

Jakie zalety idą z pozycjonowania strony lub e-sklepu?

Skuteczne pozycjonowanie stron przyniesie bardzo dobre rezultaty dla Twojego biznesu. Weź pod uwagę jednak, że działania powinny być skondensowane oraz rozplanowane. Tylko wtedy pozycjonowanie stron zwiększy widoczność strony internetowej w wyszukiwarce Google, a ruch na niej będzie wartościowy. Profesjonalnie wdrożone pozycjonowanie stron buduje zainteresowanie produktami i usługami, ale również zachęca do wysyłania zapytań ofertowych. Dzięki temu bardzo dużo Twoich produktów oraz usług jest kupowanych, a rozpoznawalność marki jest na niezwykle wysokim poziomie.

O nas

Jak pozycjonujemy strony www?

Pozycjonowanie stron www polega na przyjmowaniu działań w 2 obszarach: On-page (działania ściśle związane z witryną) a także Off-page (wszelkie działania poza stroną www). Podejmując kompleksowe działania, możemy zdobyć bardzo dobre efekty. Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje działania, które mają na celu optymalizację treści, wybieranie słów kluczowych, wybieranie nagłówków, optymalizowanie linków wewnętrznych, synchronizowanie narzędzi Google, a także działania ściśle związane z profilem linkowym witryny. Wdrażając je wszystkie, zrealizujesz profesjonalne pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego.

/5

Srednia ocen na Fixly

+

Wykonanych stron i sklepów

+

Słów kluczowych w TOP10

FAQ - Często zadawane pytania

Pozycjonowanie stron ma na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Profesjonalny pozycjoner ma na celu optymalizację strony internetowej i wdrażanie działań pozwalających osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów w wyszukiwarce Google.

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę charakterystyczne hasło na które Twoja strona www była pozycjonowana i pojawi się ona w TOP10, możesz być pewny, że pozycjonowanie strony przyniosło spodziewane efekty.

Pozycjonowanie stron jest procesem nieustannym, który wymaga pełnego zaangażowania. Koszt pozycjonowania zależny jest od branży oraz ilości konkurencji na dany produktów czy usługę. Niestety bez jakichkolwiek informacji na temat oferty klienta nie można określi dokładnej ceny pozycjonowania. Dlatego zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny pozycjonowania stron.

Nie można określić sztywnej granicy terminowej dla czasu pozycjonowania strony lub sklepu internetowego. W zależności od branży oraz lokalizacji usług pierwsze efekty mogą pojawić się od miesiąca do trzech miesięcy. Samo pozycjonowanie jest efektem ciągłym i najlepiej zadbać o umowę na rok lub dwa, tak aby specjalista mógł rozwijać strategię marketingową o nowe trendy w danych branży oraz stale być o krok przed konkurencją.

Bardzo duży wpływ na pozycjonowanie ma zawartość strony internetowej oraz jej bezpłodna budowa. Dlatego strony www, które tworzyły inne firmy niż nasza zawsze są przez nas dodatkowo analizowane i sprawdzenie pod względem odpowiedniej budowy oraz struktury. Jeżeli znalezione zostaną błędy lub elementy wymagające poprawy to taka strona będzie wymagała przebudowy.

Właściwa strategia marketingowa może dać szansę na sukces i zwiększenie zysków. Bez pomocy agencji osiągnięcie bardzo dobrych wyników jest ogromnym wyznaniem. Dlatego nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem do potrzeb klienta oraz oszczędnością jego czasu. Nasz zespół pokieruje Twoim produktem i wzmocni jego pozycję na rynku, tak abyś Ty odniósł sukces, a my zyskali dobrego partnera. Sprawdź nasze wyniki, opinie i zgłoś się po bezpłatną wycenę.

Nasz blog

Zamów bezpłatną wycenę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Opracujemy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową dopasowaną do Twoich potrzeb i branży.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena