🥇 Tworzenie stron internetowych

Zrób dobre pierwsze wrażenie i zbuduj z nami nowoczesną stronę www. Oferujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych.

  • Wordpress
  • Projekt graficzny
  • RWD
  • Szybka realizacja
Tworzenie stron internetowych
Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych. Responsywne strony www.

Wykonujemy indywidualne projekty graficzne stron www tworzonych na bazie WordPress. Pracujemy tak długo, aż efekt finalny będzie dla Ciebie odpowiedni. W związku z tym, że tworzenie stron internetowych to nasz standardowy zakres usług, jesteśmy w stanie zrealizować zróżnicowane wymagania, nawet te niezwykle duże.

Twoja strona internetowa będzie odznaczała się funkcjonalnością, a także designerskim wyglądem. Wdrożymy na niej techniki, które będą skuteczne, a także przyczynią się do sprawnego funkcjonowania strony www.Posiadamy najlepszą ofertę na projektowanie i tworzenie stron internetowych.

Tworzenie stron internetowych

Jak przebiega relizacja?

Nasza praca rozpoczyna się od ustalenia Twoich potrzeb. Doradzamy, szukamy najlepszych rozwiązań, do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby strona reprezentowała Twój biznes i zwiększała zyski.

Bezpłatna wycena

Projektowanie i tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od przygotowania indywidualnego projektu graficznego strony www na podstawie Twoich wytycznych, najnowszych trendów i własnych doświadczeń. Nasze strony internetowe są zorientowane na użytkownika, traktujemy je jako jeden z elementów strategii marketingowej. Projekt oddajemy do Twojej oceny, wówczas możesz nanieść poprawki, przedstawić swoje sugestie, pomysły. Pracujemy do momentu pełnej akceptacji.

Bezpłatna wycena

Gdy projektu graficzny zostanie zaakceptowany przechodzimy do działania, tworzymy pierwszą kompletną wersję serwisu internetowego. Następnie strona jest instalowana na wybranym serwerze. Na tym etapie możesz sprawdzić zastosowane rozwiązania programistyczne, przetestować jak działa serwis. Po wprowadzeniu treści, strona zostaje opublikowana w sieci.

Bezpłatna wycena

Nowoczesne strony internetowe. Tworzenie stron www to nasza pasja.

Strony www, które tworzymy nie stwarzają trudności podczas obsługi, są intuicyjne, a także zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Z naszą pomocą tworzenie i projektowanie stron www realizowane jest tak, jak tego oczekujesz. Projektowana jest witryna internetowa z oryginalną grafiką, którą można zarządzać bez fachowej technicznej wiedzy. Mając stronę internetową stworzoną na WordPress, zdobywasz wiele opcji dzięki rozbudowanej ofercie rozszerzeń a także szablonów. Pamiętaj, że tworzenie stron www to nasza specjalność i codzienna praca, dlatego ciągle doszkalamy i rozwijamy się w tym kierunku tak , aby strony www naszych klientów zwiększały ich zasięgi.

Projektowanie stron interetowych

Nowoczesny design
Tworząc projekt graficzny Twojej strony stawiamy na estetykę i intuicyjność.
RWD
Projektujemy responsywnie, dzięki temu strona WWW wyświetla się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.
Funkcjonalność
Nasze strony WWW są zoptymalizowane pod kątem użyteczności i mobilności.
Kompleksowa obsługa
Tworzymy strony i kreujemy wizerunek firm w sieci wykorzystując odpowiednie narzędzia marketingowe.
Gwarancja
Na wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy pewnej gwarancji jakości i poprawności jej działania.
Wsparcie techniczne
Oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie projektu oraz po zakończeniu prac. Służymy radą w zakresie funkcjonowania oraz obsługi wykonanej przez nas strony internetowej.

Realizacje

FAQ - Często zadawane pytania

Tak. Koszt wykonania przez nas strony jest jednorazowy. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu strony internetowej jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji strony internetowej zależy od jej rozbudowania i zaawansowania funkcji. Natomiast czas realizacji strony wizytówki dla firmy na ok.10 podstron to od dwóch do trzech tygodni. Pracę nad realizacją strony rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak. Jako nieliczni na rynku przygotowujmy dedykowane projekty graficzne do większości realizowanych przez nas strony www. Projekt graficzny przygotowywany jest w programie graficznym Photoshop.

Po zakończeniu pracy nad stroną i jej uruchomieniu oferujemy klientom stałe wsparcie techniczne. Można wykupić u nas wsparcie w postaci abonamentu miesięcznego lub wprowadzamy zmiany w ramach nowego zlecenia, i jest ono wyceniana na podstawie czasu pracy potrzebnego na jego wykonanie.

Nasza oferta wyróznia się dopasowaniem do strony internetowej do potrzeb klienta. Jako nieliczni przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, do którego można przesłać zmiany lub uwagi. Dopiero po akceptacji projektu przechodzimy do uruchomienia strony w wersji online. Wykonane przez nas witryny są lekkie (nie ładują zbędnych plików oraz bibliotek) oraz szybko się ładują.

Nasz blog

Zamów stronę internetową

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

    Bezpłatna wycena