Tworzenie sklepów internetowych

Tworzymy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych
Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych

Obecnie niezwykle popularne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka potrzebuje mieć sklep online, gdyż to właśnie w sieci dokonywanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeśli nowoczesna marka chce dotrzeć z produktami do grupy docelowej, musi być obecna w internecie.

Projektujemy sklepy online przy użyciu nowych technologii. Oferujemy proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w działalności internetowej. Projektowane przez nas internetowe sklepy są proste w zarządzaniu, a nabywcy z łatwością mogą w nich znaleźć produkty, których poszukują.

Sprzedaż online oferuje nieograniczony zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do konsumentów zarówno na terenie Polski, jak i z Europy.

Indywidualny projekt graficzny

Tworzymy sklepy internetowe o unikalnym wyglądzie, dopasowane do specyfiki branży o maksymalnej użyteczności.

RWD

Sklepy i strony internetowe wykonujemy zgodnie z technologią RWD, aby klient mógł wyświetlać ich zawartość na każdym urządzeniu mobilnym.

Elastyczna budowa

Twoja platforma zakupowa może rozwijać się wraz z rozwojem biznesu, projektujemy sklepy internetowe dopasowane do Twoich potrzeb, ale dające możliwość swobodnej rozbudowy.

Intuicyjna obsługa

Gwarantujemy intuicyjne, wygodne zarządzanie zamówieniami oraz produktami sklepowymi, masz pełną kontrolę nad działaniami firmy.

Przyjazne SEO

Optymalizujemy sklepy internetowe, dokładamy starań, aby były przyjazne dla wyszukiwarek, dzięki temu zyskujesz większy ruch na stronie.

Pomoc techniczna

Czuwamy nad poprawnością działania naszych platform zakupowych, udzielamy wsparcia technicznego oraz wskazówek dotyczących handlu internetowego. Możesz na nas liczyć niezależnie od sytuacji.

Jak przebiega relizacja?

Na etapie wstępnym analizujemy Twoje cele biznesowe, branżę, grupę docelową, konkurencję. Rozmawiamy, wymieniamy się z Tobą pomysłami, następnie przygotowujemy specyfikację projektu.

Wyceń za darmo

Rozpoczynamy tworzenie wstępnego projektu graficznego uwzględniając Twoje wytyczne. Zwracamy uwagę na użyteczność serwisu, potrzeby klienta, funkcjonalność, design, uwzględniamy też cele marketingowe.

Wyceń za darmo

Przechodzimy do realizacji zatwierdzonego przez Ciebie projektu, tworzymy pełnowymiarową platformę zakupową. Możesz przetestować serwis, sprawdzić zastosowane rozwiązania. Po wprowadzeniu odpowiednich treści i produktów, platforma zostaje opublikowana. Zyskujesz nowoczesny, funkcjonalny sklep internetowy.

Wyceń za darmo

Co zyskujesz zakładając sklep internetowy?

 • Nieograniczony zasięg

  Sprzedaż stacjonarna nie daje tyle możliwości, prowadząc sklep online możesz dotrzeć ze swoim produktem zarówno do klientów z Polski, jak i zza granicy. Masz nieograniczony obszar działania.

 • Dostępność 24h/dobę

  Klient może zapoznać się z Twoją ofertą oraz dokonać zakupów o każdej porze dnia i nocy. Nie ograniczasz sprzedaży do konkretnych dni tygodnia czy godzin, jesteś dostępny całodobowo.

 • Zysk bez ponoszenia wysokich kosztów

  Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na konkurencyjne ceny oraz duży wybór asortymentu. Równocześnie możesz cieszyć się z niskich kosztów utrzymania sklepu, nie musisz wynajmować lokalu, ani ponosić kosztów związanych z magazynowaniem towaru współpracując z hurtowniami na zasadzie dropshippingu.

 • Nowych klientów

  Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na poszerzenie swojej działalności o sprzedaż internetową, czy dopiero otworzyłeś firmę, sprzedając za pośrednictwem Internetu możesz zyskać większą liczbę klientów w porównaniu do sklepu stacjonarnego. W tym wypadku obszar Twojego działania jest nieograniczony, wystarczy wdrożyć odpowiednią strategię promocji.

 • Dobry kontakt z klientem

  Prowadząc sklep internetowy masz lepsze relacje z klientem, Wasz kontakt nie kończy się wraz ze sfinalizowaniem zamówienia oraz dostarczeniem towaru. Możesz budować zaufanie i wiarygodność swojej marki poprzez media społecznościowe czy newslettery. To dobra sposobność do przedstawienia swojej oferty, poinformowania o zniżkach czy nowościach w sklepie.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Realizacje

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych

Stacjonarna sprzedaż to obecnie przeszłość. Współcześnie ma znaczenie przede wszystkim działalność w sieci. To właśnie w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej produktów, dlatego tworzenie sklepów internetowych jest tak powszechne. Swoje produkty masz możliwość sprzedawać zarówno klientom z Polski, jak i zza granicy. Masz ogromne możliwości.

Dostęp do Twoich rzeczy jest możliwy bezterminowo. W każdym momencie nabywcy są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz realizować zamówienia w dopasowanym do potrzeb czasie. Uzyskasz niezwykle dużo bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów wiążących się z wynajmem lokalu użytkowego. Każdego dnia zdobędziesz całkiem nowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes a także umocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Projektujemy sklepy internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki dostępowi do setek rozszerzeń, sklepy można rozwijać oraz dopasowywać do wymagań klientów. Wiele internetowych sklepów funkcjonujących obecnie w internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, dlatego właśnie nie mogło ich zabraknąć pośród proponowanych przez nas usług. Jeżeli marzysz o łatwym w gospodarowaniu sklepie internetowym, zdecydowanie to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen na Fixly

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena