Tworzenie stron WordPress

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania stronami www na świcie. Jak każdy system ma swoje wady i zalety. Natomiast my wyciągamy z niego to co najlepsze i specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych WordPress.

5/5 - (46 opinii)
 • Wordpress
 • Projekt graficzny
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron WordPress

Tworzymy nowoczesne stron www z wykorzystaniem WordPress

Nasz zespół zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym tworzeniem stron internetowym opartych o CMS WordPress. Mamy na koncie ponad 500 wykonanych stron www z wykorzystaniem WordPress'a. Setki realizacji przekuły się na ogromne doświadczenie, które pozwala nam efektywnie pracować dla klientów z najróżniejszych branż.

Pracę nad każdą nową stronę internetową rozpoczynamy od zebrania wytycznych na podstawie, których przygotowujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. WordPress daje ogromne możliwości rozbudowy stron internetowych i ich funkcji, ale trzeba pamiętać o zachowaniu równowagi i nie przeładowaniu strony www zbyt dużą liczbą rozszerzeń. Dlatego ważne jest już na początkowym etapie prac określenie Twoich potrzeb i zaplanowanie najlepszych rozwiązań. U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo już na etapie wyceny tworzenia strony WordPress.


Dopasujemy stronę WordPress do Twoich potrzeb:

 1. Zapoznamy się z ofertą Twojej firmy i zaproponujemy skuteczne rozwiązania.
 2. Zadbamy o przejrzystą prezentację i zachęcenie klienta końcowego do kontaktu z Tobą.
 3. Dodatkowo udzielimy Ci wsparcia biznesowego i zaproponujemy strategię na reklamę Twojej nowej strony internetowej zbudowanej na WordPress.

Zalety tworzonych przez nas stron WordPress

Nowoczesny projekt

Podążamy za trendami tak aby nowa strona posłużyła Ci na wiele lat.

CMS WordPress

Każdą stronę wyposażamy w systemy zarządzania treścią WordPress.

RWD - dopasowanie do telefonów

Tworzymy strony, które są w pełni mobilne i dopasowują się do telefonów, tabletów i monitorów.

Optymalizacja pod Google

Każdą stronę optymalizujemy tak aby działała szybko i była dobrze postrzegana przez wyszukiwarki takie jak Google.

Umowa i faktura VAT

Skład oferty, jej cena oraz termin realizacji zostaną zapisane w przygotowanej umowie. Za całość otrzymasz fakturę VAT.

Integracje i bezpieczeństwo

Twoja strona zostanie zabezpieczona przed włamaniami oraz połączymy ją z Google Analytics / Search Console / Facebook Pixel / Mailchimp.

Zalety CMS WordPress:

 • Nieograniczone możliwości rozwoju
 • Łatwość edycji
 • Przyjazny dla Google
 • Szereg dodatków
 • Niskie koszty utrzymania

Kompleksowe tworzenie stron WordPress

Decydując się na naszą ofertę tworzenia stron WordPress otrzymujesz kompleksowy zakres usług od zebrania informacji o Twoich potrzebach, przez opracowanie struktury nowej strony www, dopasowanie szablonu lub przygotowanie dedykowanej grafiki po wdrożenie strony WordPress ze wszystkimi treściami na serwer online. To wszystko z zachowaniem najnowszych trendów, pełną mobilnością strony tak aby dobrze wyglądała zarówno na monitorze jak i telefonie. Każda strona internetowa WordPress, która wychodzi z naszej agencji jest testowana i optymalizowana. Sama optymalizacja strony internetowej jest obecnie bardzo ważna (zwłaszcza przy wykorzystaniu gotowego szablonu WordPress) ze względu na szybkość ładowania strony oraz jej parametry brane pod uwagę przez wyszukiwarkę Google. W naszej ofercie zawsze znajdziesz punkt z optymalizacją strony ponieważ zależy nam, abyś od samego początku nie tracił klientów ze względu na zbyt długie ładowania się strony lub problemy z jej pozycjonowaniem.

Tworzymy strony z wykorzystaniem WordPressa od 2012 roku i przez ten czas zebraliśmy ogromny bagaż doświadczeń. Dlatego wybierając naszą ofertę otrzymasz profesjonalną stronę WordPress, która zostanie przygotowana z myślą przynoszenia korzyści dla Ciebie lub Twojej firmy.

Zalety dedykowanego projektu WordPress:

 • Maksymalne dopasowanie do potrzeb
 • Pełna spójność wizualna firmy
 • Maksymalna optymalizacja strony
 • Unikalna grafika
 • Dedykowany kod i funkcje

Projetkowanie stron WordPress od podstaw

Dla bardziej wymagających klientów lub dużych projektów mamy w ofercie projektowanie dedykowanych stron WordPress. W tym przypadku pracę nad stronę internetową zaczynamy od zebrania wytycznych oraz przykładów stron, które Ci się podobają. Na podstawie zebranych wytycznych, najnowszych trendów, kolorystyki firmy oraz własnych doświadczeń przygotowujemy projekt graficzny strony. Projekt zostaje przygotowany przez doświadczonego grafika w programie jednym z programów graficznych jak Photoshop, Figma, Adobe XD lub Sketch. Do otrzymanego projektu będziesz mógł zgłosić zmiany, a po jego dopracowaniu przejdziemy do kodowania strony WordPress. Strona będzie zakodowana do WordPress z użyciem najnowszych rozwiązań lub Twoich wymagań. Możemy wdrożyć do niej edytor wizualny taki jak Elementor , Visual Composer lub przygotować czysty kod HTML.

Nasza oferta projektowania stron WordPress nie ma granic dla wielkości strony lub jej zawansowania. Projektujemy małe strony wizytówkowe jak i duże portale z zawansowanymi funkcjami. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny i powiedz nam więcej o Twoim projekcie!

Zalety sklepów WooCommerce:

 • Brak prowizji od sprzedaży
 • Jednorazowy koszt realizacji sklepu (brak abonametnu)
 • Sszeroki wybór opcji płatności
 • Intuicyjny interfejs obsługi
 • Wbudowane narzędzia promocyjne i marketingowe

Tworzenie sklepów WooCommerce - sprzedawaj online bez prowizji

Rynek sprzedaży online rośnie w siłę, a razem z nim rozrasta się nasza oferta tworzenia sklepów internetowych opartych o system zarządzania WooCommerce. Oferujemy obecnie kompleksowe tworzenie małych oraz dużych sklepów internetowych dla każdej grupy produktów. Same sklepy WooCommerce cechują się ogromną elastycznością i nowoczesnym designem. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta i zadbać o profesjonalną prezentacje jego produktów.

Decydując się na naszą ofertę wybierasz również wsparcie biznesowo oraz marketingowe naszego zespołu. Na przestrzeni lat pracy w e-Commerce zyskaliśmy cenne doświadczenie i każdemu nasze klientowi staramy się pomóc nie tylko przy realizacji nowoczesnego e-sklepu WooCommerce, ale również przy zwiększaniu sprzedaży i rozwoju oferty. Dlatego jeżeli szukasz pewnej firmy, która zajmie się kompleksowo Twoim sklepem internetowym to zapraszam do kontaktu. Przygotujemy Ci bezpłatną ofertę i przedstawimy pomysły na rozwój Twojego sklepu internetowego.

Zalety pozycjonowania stron:

 • Zwiększenie liczby odwiedzin strony internetowej
 • Budowa mocnej pozycji na rynku
 • Pozyskanie wartościowych klientów
 • Zwiększenie jakości Twojej oferty
 • Długotrwały efekt działania

Pozycjonowanie stron WordPress - usługi SEO

Przenoszenie się coraz większej ilości firm z różnych branż do Internetu przysparza przedsiębiorcą trudności w pozyskaniu nowych klientów. Samo dotarcie do klientów nie jest już takie proste, a co dopiero dopięcie transakcji. Dlatego jeżeli do Twojej strony internetowej nie trafią nowi klienci to nie będziesz miał z komu przedstawiać swojej oferty. W takich sytuacjach ważne jest zadbania o reklamę i marketing strony internetowej, a jednym z najlepszych sposób na to jest pozycjonowanie stron. W tym konkretnym przypadku mówimy o pozycjonowaniu stron WordPress.

Pozycjonowanie stron WordPress, nie różni się od pozycjonowania innych stron, wręcz przeciwnie, CMS WordPress dzięki swojej budowie oraz dodatkowym modułom (takim jak np. Yoast SEO) bardzo dobrze współgra z wyszukiwarką Google. Nasza oferta na pozycjonowanie stron WordPress jest kompleksowa, każde zlecenie rozpoczynamy od przygotowania szczegółowej strategii, optymalizacji strony, content marketingu oraz działać off-site. Skontaktuj się z nami w celu przygotowania bezpłatnej oferty. Zapoznamysię z Twoją branżą i zaproponujemy rozwiązania, które zyskają pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google dla Twojej strony.

Zalety administracji stron WordPress:

 • Wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Wykonywanie aktualizacji WordPress oraz modułów
 • Monitorowanie działania strony internetowej
 • Rozwój i modyfikacje WordPresa
 • Kopie zapasowe i zabezpieczenia strony

Zapewnimy Ci stałe wsparcie techniczno-merytoryczne

Masz już stronę internetową z systemem zarządzania WordPress lub chcesz zostać naszym nowym klientem ze stroną internetową WordPress to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Sam system jest łatwy w obsłudze, ale jeżeli nie chcesz zajmować się edycją strony internetowej lub nie masz na to czasu to możesz powierzyć to zadanie naszym specjalistą od WordPress'a. Oferujemy kompleksową administrację stron www dopasowaną do Twoich potrzeb. W ofercie mamy kilka pakietów wsparcia stron WordPress, które możemy dostosować do wielkości Twojej strony.

Zapewniamy stałe wsparcie w postaci abonamentu lub wsparcie doraźne w ramach potrzeb - rozliczane w przeliczeniu na roboczogodziny. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania bezpłatnej oferty. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twojej strony WordPress.

Nasze realizacje stron WordPress

Tworzenie stron Wordpress to nasza pasja

Prawie wszystkie strony internetowe, które obecnie tworzymy, realizowane są z wykorzystaniem WordPress'a. Każdy z naszych pracowników posada duże doświadczenie zarówno w projektowaniu stron WordPress, jak i kodowaniu stron do WordPress'a. Natomiast sam system ma ogromne możliwości elastyczności i dopasowania go do aktualnych potrzeb. To właśnie dzięki różnorodności WordPress'a i naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć najróżniejsze strony i serwisy internetowe, które zarówno mają nowoczesny design jak i zawansowane funkcje.

Dlatego WordPress sprawdza się równię dobrze dla małych stron wizytówkowych, jak i zaawansowanych serwisów czy rozbudowanych sklepów internetowych. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad zamówieniem nowej strony internetowej to zadbaj o to aby była stworzona z wykorzystaniem WordPress'a. Zachęcamy również do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny. Przygotowujemy ofertę dopasowane do Twoich potrzeb.

Strony WordPress

FAQ - Często zadawane pytania

Tak. Koszt wykonania przez nas strony jest jednorazowy. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu strony internetowej jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji strony internetowej zależy od jej rozbudowania i zaawansowania funkcji. Natomiast czas realizacji strony wizytówki dla firmy na ok.10 podstron to od dwóch do trzech tygodni. Pracę nad realizacją strony rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak. Jako nieliczni na rynku tworzymy dedykowane projekty graficzne stron WordPress do większości realizowanych przez nas strony www. Projekt graficzny przygotowywany jest w programie graficznym Photoshop / Figma / Adobe XD / Sketch.

Po zakończeniu pracy nad stroną i jej uruchomieniu oferujemy klientom stałe wsparcie techniczne stron WordPress. Można wykupić u nas wsparcie w postaci abonamentu miesięcznego lub wprowadzamy zmiany w ramach nowego zlecenia, i jest ono wyceniana na podstawie czasu pracy potrzebnego na jego wykonanie.

Nasza oferta wyróznia się dopasowaniem do strony internetowej do potrzeb klienta. Jako nieliczni przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, do którego można przesłać zmiany lub uwagi. Dopiero po akceptacji projektu przechodzimy do uruchomienia strony w wersji online. Wykonane przez nas witryny są lekkie (nie ładują zbędnych plików oraz bibliotek) oraz szybko się ładują.

Porady WordPress

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów stronę internetową

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena