Sklepy internetowe - Zacznij sprzedawać

Tworzymy sklepy internetowe wykorzystując najnowszą technologię. Proponujemy proste, funkcjonale rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć sukces w e-biznesie.

Co zyskujesz zakładając sklep internetowy?

 • Nieograniczony zasięg

  Sprzedaż stacjonarna nie daje tyle możliwości, prowadząc sklep online możesz dotrzeć ze swoim produktem zarówno do klientów z Polski, jak i zza granicy. Masz nieograniczony obszar działania.

 • Dostępność 24h/dobę

  Klient może zapoznać się z Twoją ofertą oraz dokonać zakupów o każdej porze dnia i nocy. Nie ograniczasz sprzedaży do konkretnych dni tygodnia czy godzin, jesteś dostępny całodobowo.

 • Zysk bez ponoszenia wysokich kosztów

  Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na konkurencyjne ceny oraz duży wybór asortymentu. Równocześnie możesz cieszyć się z niskich kosztów utrzymania sklepu, nie musisz wynajmować lokalu, ani ponosić kosztów związanych z magazynowaniem towaru współpracując z hurtowniami na zasadzie dropshippingu.

 • Nowych klientów

  Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na poszerzenie swojej działalności o sprzedaż internetową, czy dopiero otworzyłeś firmę, sprzedając za pośrednictwem Internetu możesz zyskać większą liczbę klientów w porównaniu do sklepu stacjonarnego. W tym wypadku obszar Twojego działania jest nieograniczony, wystarczy wdrożyć odpowiednią strategię promocji.

 • Dobry kontakt z klientem

  Prowadząc sklep internetowy masz lepsze relacje z klientem, Wasz kontakt nie kończy się wraz ze sfinalizowaniem zamówienia oraz dostarczeniem towaru. Możesz budować zaufanie i wiarygodność swojej marki poprzez media społecznościowe czy newslettery. To dobra sposobność do przedstawienia swojej oferty, poinformowania o zniżkach czy nowościach w sklepie.

Indywidualny projekt graficzny

Tworzymy sklepy internetowe o unikalnym wyglądzie, dopasowane do specyfiki branży o maksymalnej użyteczności.

RWD

Sklepy i strony internetowe wykonujemy zgodnie z technologią RWD, aby klient mógł wyświetlać ich zawartość na każdym urządzeniu mobilnym.

Elastyczna budowa

Twoja platforma zakupowa może rozwijać się wraz z rozwojem biznesu, projektujemy sklepy internetowe dopasowane do Twoich potrzeb, ale dające możliwość swobodnej rozbudowy.

Intuicyjna obsługa

Gwarantujemy intuicyjne, wygodne zarządzanie zamówieniami oraz produktami sklepowymi, masz pełną kontrolę nad działaniami firmy.

Przyjazne SEO

Optymalizujemy sklepy internetowe, dokładamy starań, aby były przyjazne dla wyszukiwarek, dzięki temu zyskujesz większy ruch na stronie.

Pomoc techniczna

Czuwamy nad poprawnością działania naszych platform zakupowych, udzielamy wsparcia technicznego oraz wskazówek dotyczących handlu internetowego. Możesz na nas liczyć niezależnie od sytuacji.

Zacznij sprzedawać razem z nami

Projektujemy funkcjonalne, intuicyjne strony internetowe, które sprzedają oraz budują pozytywny wizerunek Twojego biznesu. Wykonujemy zarówno strony firmowe, wizerunkowe, jak i produktowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Bartosz Żygadło
Web Designer
/

Jak przebiega relizacja?

Na etapie wstępnym analizujemy Twoje cele biznesowe, branżę, grupę docelową, konkurencję. Rozmawiamy, wymieniamy się z Tobą pomysłami, następnie przygotowujemy specyfikację projektu.

Wyceń za darmo

Rozpoczynamy tworzenie wstępnego projektu graficznego uwzględniając Twoje wytyczne. Zwracamy uwagę na użyteczność serwisu, potrzeby klienta, funkcjonalność, design, uwzględniamy też cele marketingowe.

Wyceń za darmo

Przechodzimy do realizacji zatwierdzonego przez Ciebie projektu, tworzymy pełnowymiarową platformę zakupową. Możesz przetestować serwis, sprawdzić zastosowane rozwiązania. Po wprowadzeniu odpowiednich treści i produktów, platforma zostaje opublikowana. Zyskujesz nowoczesny, funkcjonalny sklep internetowy.

Wyceń za darmo

Zaintresowany?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę.

zadzwoń

725 927 083

lub

Napisz do nas