? Tworzenie sklepów internetowych Małopolskie

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Małopolskie
Strony www Małopolskie

Projektowanie profesjonalnych sklepów internetowych Małopolskie

Obecnie niezwykle dostępne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka pragnie mieć internetowy sklep, ponieważ to właśnie przez Internet dokonywanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeżeli nowoczesna marka chce dotrzeć z asortymentem do grupy docelowej, powinna funkcjonować w internecie.

Projektujemy sklepy online (woj. Małopolskie) przy użyciu nowoczesnych technologii. Proponujemy intuicyjne, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w biznesie internetowym. Realizowane przez nas sklepy online (woj. Małopolskie) są proste w obsłudze, a konsumenci z łatwością mogą w nich odszukać rzeczy, których szukają.

Sprzedaż internetowa dostarcza ogromne zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do nabywców zarówno na terenie Polski, jak i całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena
Świadczymy usługi tworzenia sklepów internetowych dla poszczególnych miast:

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas

Realizacje

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Małopolskie

Sprzedaż stacjonarna to dziś przeszłość. Współcześnie znaczenie ma głównie internetowa działalność. Przede wszystkim w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej produktów, dlatego tworzenie sklepów internetowych (woj. Małopolskie) jest tak powszechne. Proponowane produkty jesteś w stanie dostarczać zarówno klientom z naszego kraju, jak i zza granicy. Masz ogromne możliwości.

Dostęp do Twoich produktów jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie konsumenci mogą dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie realizować zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Zdobędziesz niezwykle dużo bez ponoszenia dodatkowych kosztów wiążących się z wynajmem lokalu. Każdego dnia pozyskasz całkiem nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes oraz umocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Małopolskie
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Projektujemy sklepy internetowe (woj. Małopolskie) z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Polsce. Dzięki dostępowi do wielu rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać jak i dopasowywać do wymagań klientów. Szereg sklepów internetowych prowadzących działalność obecnie w internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, w związku z tym nie mogło ich zabraknąć wśród naszych usług. Jeżeli marzysz o łatwym w gospodarowaniu sklepie internetowym, zdecydowanie to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski

Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena