Strona internetowa dla gminy

Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla gmin. Dbamy o procesjonalny wygląd i kompleksową realizacje wraz ze wsparciem technicznym.

5/5 - (6 opinii)
 • Wordpress
 • Projekt graficzny
 • RWD
 • Szybka realizacja
Strona internetowa dla gminy
strona internetowa dla firm

Pokażemy Was z doskonałej strony - strona internetowa dla gminy

Cele, zadania, ważne informacje, ogłoszenia, przetargi - strona internetowa dla gminy musi charakteryzować się dużą funkcjonalnością. Jednak przy okazji może stać się również wyjątkową wizytówką lokalnej społeczności. Dlatego proponujemy każdej jednostce terytorialnej w naszym kraju stworzenie wyjątkowego projektu, który pokaże wszystkie zalety małej ojczyzny i przybliży jej walory przyszłym gościom oraz inwestorom. Ciekawa grafika i dopasowana treść w efektownej odsłonie ukażą Twoją gminę w nowym świetle.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy strony z wykorzystaniem Wordpress,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena
strona internetowa dla firmy cena

Zaprezentuj swoją małą ojczyznę w efektownej oprawie na stronie internetowej dla gminy

Działalność jednostek samorządowych opiera się również na dostępie do informacji i transparentności. Dlatego strona internetowa dla gminy musi jednocześnie spełniać wymogi nowoczesności i służyć przekazywaniu treści ważnych dla mieszkańców i inwestorów. Chętnie przygotujemy nowoczesną, zaawansowaną technicznie witrynę w Internecie, która oprócz funkcjonalności będzie prezentować lokalne walory w sposób atrakcyjny dla oka. W naszych projektach zawsze stawiamy na podkreślenie tego, co wyróżnia – z nami Wasza gmina zyska świetną wizytówkę.

Realizacje

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Tworzymy strony internetowe dla instytucji rządowych (gmina, muzeum)

Z jakiego powodu warto skorzystać z naszych propozycji? Jesteśmy obecni w biznesie już ponad 8 lat. Mamy ogromną wiedzę o innowacyjnych technologiach oraz reklamie. Posiadamy setki zadowolonych zleceniodawców. Wyróżnia nas korzystanie z innowacyjnych rozwiązań. Tworzymy strony działające skutecznie, nowoczesne, i bezproblemowe w zarządzaniu. Realizowane przez nas strony www i sklepy internetowe charakteryzują się kreatywnością oraz niecodziennym wyglądem.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Tak. Koszt wykonania przez nas strony jest jednorazowy. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu strony internetowej jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji strony internetowej zależy od jej rozbudowania i zaawansowania funkcji. Natomiast czas realizacji strony wizytówki dla firmy na ok.10 podstron to od dwóch do trzech tygodni. Pracę nad realizacją strony rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak. Jako nieliczni na rynku przygotowujmy dedykowane projekty graficzne do większości realizowanych przez nas strony www. Projekt graficzny przygotowywany jest w programie graficznym Photoshop.

Po zakończeniu pracy nad stroną i jej uruchomieniu oferujemy klientom stałe wsparcie techniczne. Można wykupić u nas wsparcie w postaci abonamentu miesięcznego lub wprowadzamy zmiany w ramach nowego zlecenia, i jest ono wyceniana na podstawie czasu pracy potrzebnego na jego wykonanie.

Nasza oferta wyróznia się dopasowaniem do strony internetowej do potrzeb klienta. Jako nieliczni przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, do którego można przesłać zmiany lub uwagi. Dopiero po akceptacji projektu przechodzimy do uruchomienia strony w wersji online. Wykonane przez nas witryny są lekkie (nie ładują zbędnych plików oraz bibliotek) oraz szybko się ładują.

Blog & porady

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów stronę internetową dla gminy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena