Strona internetowa dla kancelarii adwokackiej

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla kancelarii adwokackich oraz prawników.

5/5 - (14 opinii)
 • Wordpress
 • Projekt graficzny
 • RWD
 • Szybka realizacja
Strona internetowa dla kancelarii
strona internetowa dla firm

Dyskrecja i renoma… Strona internetowa dla Twojej kancelarii

Jak sprawić, by klienci poszukujący obsługi prawnej znaleźli właśnie Twoją kancelarię? Coraz częściej zaczynają od wyszukiwania w sieci, dlatego oprócz renomy i solidnych usług będziesz potrzebować nowocześnie zaprojektowanej witryny w Internecie. Strona internetowa dla kancelarii powinna łączyć solidny fundament informacyjny z atrakcyjną szatą graficzną. Nasz projekt gwarantuje i jedno, i drugie. Stworzymy atrakcyjną wizytówkę szacownej instytucji prawniczej - godnej zaufania i polecenia dla wszystkich, którzy odwiedzą Twój gabinet w wersji online.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy strony z wykorzystaniem Wordpress,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena
strona internetowa dla firmy cena

Znajdź swoje miejsce w sieci z naszą stroną internetową dla kancelarii

Tworzymy atrakcyjne graficznie i interesujące sposoby prezentacji oferty strony dla podmiotów prawnych. Klienci czekający na wsparcie prawnika szukają w sieci rzetelnego opisu oferty i wizerunku firmy godnej zaufania. Strona internetowa dla kancelarii adwokackiej wykonana przez nasze studio skutecznie przekona potencjalnego klienta do skontaktowania się z adwokatem. Stosujemy nowoczesny format WordPress - znamy go od strony praktycznej i potrafimy wykorzystać w najmniejszych detalach, które często decydują o funkcjonalności witryny.

Realizacje

Zaproś swoich klientów do współpracy na stronie internetowej dla prawnika

Jak powinna wyglądać optymalna strona internetowa dla prawnika? Wykonaliśmy już wiele takich projektów i z doświadczenia wiemy, że w najlepszym wydaniu łączy nowoczesną formę graficzną z treścią, która wzbudza oczekiwane zaufanie. Właśnie tak tworzymy strony internetowe – dopasowując je do charakteru podmiotu i oczekiwań naszych klientów. Z dedykowaną treścią, nowoczesną grafiką i elementami pozycjonowania - nasze projekty w sieci zmienią się w skuteczny oręż w zmaganiach o lepszą pozycję w branży usług prawnych.

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Tworzymy strony internetowe dla całej branży prawniczej

Z jakiego powodu warto skorzystać z naszej oferty? Funkcjonujemy w biznesie już przeszło 8 lat. Posiadamy ogromną wiedzę o nowych technologiach oraz reklamie. Zdobyliśmy setki zadowolonych klientów. Charakteryzuje nas nowoczesna działalność. Realizujemy strony internetowe funkcjonalne, innowacyjne, i łatwe w obsłudze. Wszystkie nasze strony www i sklepy internetowe charakteryzują się pomysłowością a także niebanalnym wyglądem.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Tak. Koszt wykonania przez nas strony jest jednorazowy. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu strony internetowej jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji strony internetowej zależy od jej rozbudowania i zaawansowania funkcji. Natomiast czas realizacji strony wizytówki dla firmy na ok.10 podstron to od dwóch do trzech tygodni. Pracę nad realizacją strony rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak. Jako nieliczni na rynku przygotowujmy dedykowane projekty graficzne do większości realizowanych przez nas strony www. Projekt graficzny przygotowywany jest w programie graficznym Photoshop.

Po zakończeniu pracy nad stroną i jej uruchomieniu oferujemy klientom stałe wsparcie techniczne. Można wykupić u nas wsparcie w postaci abonamentu miesięcznego lub wprowadzamy zmiany w ramach nowego zlecenia, i jest ono wyceniana na podstawie czasu pracy potrzebnego na jego wykonanie.

Nasza oferta wyróznia się dopasowaniem do strony internetowej do potrzeb klienta. Jako nieliczni przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, do którego można przesłać zmiany lub uwagi. Dopiero po akceptacji projektu przechodzimy do uruchomienia strony w wersji online. Wykonane przez nas witryny są lekkie (nie ładują zbędnych plików oraz bibliotek) oraz szybko się ładują.

Blog & porady

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów stronę internetową dla kancelarii lub prawnika

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena