Strona internetowa dla restauracji

Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla restauracji oraz całej branży gastronomicznej. Zadbamy o spójność identyfikacji wizualnej Twojego biznesu.

4.9/5 - (15 opinii)
 • Wordpress
 • Projekt graficzny
 • RWD
 • Szybka realizacja
Strona internetowa dla restauracji
strona internetowa dla firm

Dobry smak się liczy – sprawdź nasze strony internetowe dla restauracji

Projektujemy strony internetowe zawodowo – od projektu graficznego przez wdrożenie po WordPress i skuteczny kontent. Tworzenie stron www to mocna strona naszej agencji reklamowej. Dokładnie tak, jak doskonały smak i świetna atmosfera są atutami Twojego lokalu. Skuteczna strona internetowa dla restauracji potrafi zachęcić gości do odwiedzenia lokalu i roztoczyć przed nimi wizję smakowitego popołudnia. Chętnie wsłuchamy się w Twoje pomysły i oczekiwania, a potem przełożymy je na rewelacyjny wygląd oraz funkcjonowanie strony – profesjonalnej, czytelnej i atrakcyjnej nie tylko wizualnie, ale również dla robotów indeksujących strony od Google.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy strony z wykorzystaniem Wordpress,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena
strona internetowa dla firmy cena

Dodaj wszystkie swoje smaki i zapachy do ulubionych na naszej stronie internetowej dla restauracji

Jesteś właścicielem dobrego lokalu gastronomicznego? Klienci coraz częściej szukają najlepszego jedzenia… w sieci. Dlatego strona internetowa dla restauracji powinna być jak dodatkowa sala lub coś extra w karcie dań. Potrafimy wykorzystać nieograniczone możliwości kreatywnego tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem systemu WordPress – krok po kroku wykonamy profesjonalny projekt strony www, która zachowa klimat Twojej restauracji. Na każdym etapie realizacji konsultujemy pomysły z klientem, więc możesz być spokojny o własną wizję i oczekiwania.

Realizacje

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Projektujemy strony internetowe dla całej branży gastronomicznej

Programujemy strony internetowe dla firm z różnych sektorów branży gastronomicznej. Tworzone przez nas strony www są użyteczne, nastawione na przynoszenie zysków i wyróżniają się w sieci. Dbamy o to, żeby na Twoją stronę internetową zaglądało wielu klientów. Tym samym Twoje produkty i usługi będą niesłychanie dobrze widoczne, a tym samym przyniosą bardzo duże korzyści dla marki, jaką posiadasz.

Oferujemy tworzenie stron internetowych, które dobrze działają się na każdym urządzeniu, a także mają unikalny wygląd. Tym samym stworzysz w Internecie piękną wizytówkę swojej działalności.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Tak. Koszt wykonania przez nas strony jest jednorazowy. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu strony internetowej jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji strony internetowej zależy od jej rozbudowania i zaawansowania funkcji. Natomiast czas realizacji strony wizytówki dla firmy na ok.10 podstron to od dwóch do trzech tygodni. Pracę nad realizacją strony rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak. Jako nieliczni na rynku przygotowujmy dedykowane projekty graficzne do większości realizowanych przez nas strony www. Projekt graficzny przygotowywany jest w programie graficznym Photoshop.

Po zakończeniu pracy nad stroną i jej uruchomieniu oferujemy klientom stałe wsparcie techniczne. Można wykupić u nas wsparcie w postaci abonamentu miesięcznego lub wprowadzamy zmiany w ramach nowego zlecenia, i jest ono wyceniana na podstawie czasu pracy potrzebnego na jego wykonanie.

Nasza oferta wyróznia się dopasowaniem do strony internetowej do potrzeb klienta. Jako nieliczni przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, do którego można przesłać zmiany lub uwagi. Dopiero po akceptacji projektu przechodzimy do uruchomienia strony w wersji online. Wykonane przez nas witryny są lekkie (nie ładują zbędnych plików oraz bibliotek) oraz szybko się ładują.

Blog & porady

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów stronę internetową dla restauracji

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena