Strona internetowa dla szkoły językowej

Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla szkół językowych. Mamy na koncie ponad 600 realizacji. Zapoznaj się z nasza ofertą i zgłoś się po bezpłatną wycenę.

5/5 - (15 opinii)
 • Wordpress
 • Projekt graficzny
 • RWD
 • Szybka realizacja
Strona internetowa dla szkoły językowej
strona internetowa dla firm

Zacznij uczyć języków w sieci z responsywną stroną internetową dla szkoły językowej

Niezależnie od tego, czy uczysz popularnego języka, czy raczej szukasz swojej pozycji w niszy, potrzebna Ci będzie strona internetowa dla szkoły językowej. Norweski, niderlandzki czy portugalski potrzebują takiej samej oprawy i prezentacji oferty jak angielski, niemiecki czy hiszpański. Stworzymy dla Ciebie nowoczesną responsywną witrynę w sieci – z atrakcyjną grafiką i dopasowanym kontentem. Wspólnie poszukamy najlepszego pomysłu na wizytówkę i reklamę online. Dzięki niej przyszli klienci poznają Twoją szkołę z bardzo dobrej strony.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy strony z wykorzystaniem Wordpress,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena
strona internetowa dla firmy cena

Najwięcej uczniów czeka na Ciebie w sieci. Nasz strona internetowa dla szkoły językowej pomoże Ci ich odnaleźć

Czy wiesz, że ponad 30 procent Polaków deklaruje chęć nauki języka obcego? Zrób coś, zanim się rozmyślą! Jeśli uczysz języków, daj się znaleźć - pierwszym krokiem powinna być nowoczesna strona internetowa dla szkoły językowej. Przygotujemy dla Ciebie doskonałą wizytówkę w sieci. Atrakcyjna responsywna strona z dynamiczną grafiką jest właśnie tym, co wspólnie z WordPressem możemy zrobić dla zaktywizowania przyszłych poliglotów. Dodajmy do tego dobre teksty, ważne frazy – i Twoja nowa witryna będzie gotowa na przyjęcie nowych uczniów.

Realizacje

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Tworzymy strony internetowe dla całej branży językowej

Projektujemy strony www zarówno dla szkół językowych jak i biur oferujących tłumaczenia w dowolnym języku. Z jakiego powodu warto skorzystać z naszych propozycji? Funkcjonujemy w biznesie już od 8 lat. Mamy ogromną wiedzę o innowacyjnych technologiach i reklamie. Zdobyliśmy bogate grono zadowolonych zleceniodawców. Charakteryzuje nas korzystanie z innowacyjnych rozwiązań. Tworzymy strony działające skutecznie, nowoczesne, a także łatwe w zarządzaniu. Wszystkie nasze strony www i sklepy internetowe wyróżniają się atrakcyjnością i niepowtarzalnym designem.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Tak. Koszt wykonania przez nas strony jest jednorazowy. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu strony internetowej jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji strony internetowej zależy od jej rozbudowania i zaawansowania funkcji. Natomiast czas realizacji strony wizytówki dla firmy na ok.10 podstron to od dwóch do trzech tygodni. Pracę nad realizacją strony rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak. Jako nieliczni na rynku przygotowujmy dedykowane projekty graficzne do większości realizowanych przez nas strony www. Projekt graficzny przygotowywany jest w programie graficznym Photoshop.

Po zakończeniu pracy nad stroną i jej uruchomieniu oferujemy klientom stałe wsparcie techniczne. Można wykupić u nas wsparcie w postaci abonamentu miesięcznego lub wprowadzamy zmiany w ramach nowego zlecenia, i jest ono wyceniana na podstawie czasu pracy potrzebnego na jego wykonanie.

Nasza oferta wyróznia się dopasowaniem do strony internetowej do potrzeb klienta. Jako nieliczni przygotowujemy projekt graficzny strony internetowej, do którego można przesłać zmiany lub uwagi. Dopiero po akceptacji projektu przechodzimy do uruchomienia strony w wersji online. Wykonane przez nas witryny są lekkie (nie ładują zbędnych plików oraz bibliotek) oraz szybko się ładują.

Blog & porady

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów stronę internetową dla szkoły językowej

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena