Investnet.pl > Blog > Porady > Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

5/5 - (92 opinie)

2024-03-25

Strona internetowa cena
Strona internetowa cena

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www? Szukasz wiedzy na temat wyboru odpowiedniego wykonawcy, który wykona solidną oraz nowoczesnym stronę internetową w adekwatnej cenie?

Jeśli stoisz przed dylematem wyboru wykonawcy strony internetowej i szukasz informacji na temat odpowiedniej ceny pewnie startujesz z nowym biznesem/produktem lub prowadzisz już biznes i chcesz, aby Twoja firma poszła o krok do przodu.

Do podjęcia dobrego wyboru przydadzą Ci się informacje na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy oraz ile kosztuje strona internetowa dopasowana do Twoich potrzeb. Bardzo istotne będzie tutaj dopasowanie Twoich potrzeb do nowej strony internetowej.

Strona internetowa – cena

Stworzenie strony internetowej może wahać się od kilkuset złotych do kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych, tak dobrze czytasz strona www może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, wszystko zależy od jej zaawansowania i funkcji. Natomiast nie zrażaj się na starcie, cena strony firmowej zaczyna się już od 2 000zł netto. Koszty realizacji stron www są bardzo rozbieżne ze względu na potrzeby klientów i możliwości zarówno techniczne jak wizualne.

Cenę strony internetowej możemy porównać do kupna mieszkania. Na cenę mieszkania może wpływać bardzo wiele czynników, ale głównymi są: lokalizacja, metraż oraz standard wykończenia. Przykładowo kawalerka w małym mieście będzie kosztować około stu tysięcy złotych natomiast duży apartament w centrum Warszawy będzie już kosztował 10 razy więcej.

Podobnie jest ze stronami internetowymi ich cena zależna jest od ich wielkości (w przypadku stron internetowych ich wielkość możemy mierzyć ilością podstron) oraz od funkcji (funkcjami mogą być zaawansowane formularze, dedykowane moduły, filtracje, katalogi produktów i wiele innych) i jakości wykonania.

Poniżej przedstawimy krok po kroku co wpływa na cenę strony internetowej oraz zwrócić uwagę przy wycenie strony internetowej oraz na co zwracają uwagę agencje reklamowe przy wykonywaniu wyceny.

Ile kosztuje strona internetowa
Ile kosztuje strona internetowa

Ile kosztuje strona www – poradnik:

 1. Jak przygotować się do zamówienia strony internetowej
 2. Czynniki mające wpływ na cenę strony internetowej
 3. Wybór odpowiedniego wykonawcy strony internetowej
 4. Czas realizacji strony internetowej
 5. Ceny stron internetowych:
  1. Strona Blog
  2. Strona Wizytówka
  3. Strona One Page
  4. Strona Landing Page
  5. Strona firmowa
  6. Duża strona internetowa
  7. Strona dedykowana
  8. Strona e-learningowa
  9. Strona internetowa z katalogiem produktów
  10. Strona internetowa ze sklepem i blogiem
 6. Dodatkowe czynniki wpływające na cenę strony internetowej
 7. Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej (hosting, domena)?
 8. Usługi po stworzeniu strony internetowej
 9. Czy warto inwestować w tanie strony internetowe?
 10. Podsumowanie
 11. Cennik stron internetowych [TABELA CEN]

Jak przygotować się do zamówienia strony internetowej

Przed zamówieniem strony internetowej musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czego będziemy od niej oczekiwać:

 • Czy zależy nam na nowoczesnej prezentacji firmy w Internecie i wystarczy nam strona główna, podstrona z ofertą i kontakt?
 • Czy chcemy zaprezentować nasze produktu lub usługi i potrzebujemy do tego więcej statycznych podstron z informacjami każdej z usług?
 • Jaką liczbę podstron przewidujemy? Określenie odpowiednie struktury strony, a co za tym idzie oferty ułatwi wycenę,
 • Czy chcemy udostępnić klientom nasze produktu w postaci katalogu produktów lub zbierać od nich zapytania za pomocą zaawansowanych formularzy kontaktowy?
 • A może chcesz dzielić się wiedzą lub nowościami z Twojej branży lub życia za pomocą bloga?

Odpowiednie określenie oczekiwań i potrzeb pozwoli na otrzymanie oferty i wyceny na dopasowaną do Twoich potrzeb stronę internetową.

Po określeniu głównej funkcji strony www pozostaje nam jeszcze przemyślenie innych mniejszych lub większych dodatkowych funkcji taki jak:

 • Formularz kontaktowy lub inny bardziej złożony formularz zgłoszeniowy,
 • Integracja z Social Media,
 • Mapy Google z lokalizacją firmy,
 • Instalacja certyfikatu SSL,
 • Funkcje filtrowania lub sortowania ofert / produktów,
 • Kalkulatory online lub formularze wyceny,
 • System rezerwacji usług lub wizyt,
 • Funkcje logowania i rejestracji,
 • Inne popularne moduły, które będą przydatne dla rozwoju Twojej firmy i zachęceniu klienta do kontaktu,

Mając już tak zebrane wytyczne może skierować się do agencji reklamowej z zapytaniem o wycenę stworzenia strony internetowej.


Czynniki mające wpływ na cenę strony internetowej

Głównym czynnikiem wpływającym na cenę strony www jest czas pracy jaki zostanie poświęcony przez grafików, web developerów, programistów i copywriterów na wykonanie Twojej nowej strony internetowej. Tym samym im strona będzie posiadała więcej podstron lub funkcji jej cena będzie wyższa ze względu na większą ilość pracy. Przy wyborze wykona wykonawcy zwróć uwagę jaką technologię chce wykorzystać do budowy Twojej strony.

Wykorzystanie systemu zarządzania treścią WordPress

Dużym wpływem na cenę strony www będzie technologia w jakiej zostanie wykonana strona internetowa. Decydując się na dedykowane rozwiązanie pisane od podstaw będzie ono dużo droższe, dlatego lepiej wybrać gotowy i sprawdzony system zarządzania treścią taki jak WordPress. Dzięki gotowemu systemowi zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy. Do tego systemy takie jak WordPress posiadają tysiące gotowych rozwiązań w postaci modułów / wtyczek oraz dobrze się pozycjonują.

Przy realizacji strony internetowej główną składową wyceny będzie ilość podstron jakie będę składać się na całą stronę. Przez podstrony rozumiemy np. “Ofertę”, “Kontakt”, “O nas”. Im więcej podstron tym cena będzie wyższa. Każda z podstron może różnić się od siebie zaawansowaniem, ilością tekstów lub zdjęć. Więc im podstrony będą prostsze i mniej obszerne tym cena będzie niższa. Natomiast jeżeli chcemy umieścić na podstronach bardzo dużą ilość tekstu przeplatanego zdjęciami, z dodatkami ciekawych efektów wizualnych to taka podstrona będzie już dużo droższa bo będzie wymagała większego nakładu pracy. Ceny za wykonanie jednej podstron może wahać się od 20 zł do nawet 400zł.

Kolejnymi czynnikami wpływającymi na cenę strony internetowej będą wszystkie zaawansowane funkcje, do których nie ma gotowych rozwiązań np. w postaci wtyczek. Czas pracy programistów waha się od 60 zł do 120 zł za godzinę, przez co tworzenie dedykowanych rozwiązań jest kosztowne i nie zawsze opłacalne. Szukając gotowych rozwiązań ułatwisz pracę agencji oraz  zaoszczędzisz sporo pieniędzy.


Wybór odpowiedniego wykonawcy strony internetowej

Przy wyborze agencji reklamowej lub interaktywnej, która będzie wyceniała stronę internetową zwróć uwagę na ich realizację / portfolio i sprawdź jak prezentują się wykonane przez nich strony www. Jeśli wszystko będzie wyglądać dobrze i przypadną Ci do gustu sprawdzone projekty, możesz przejść do zapoznania się z ofertą danej agencji.

Dedykowany projekt graficzny strony internetowej

Wybierając ofertę zwróć uwagę czy zostanie przygotowany projekt graficzny Twojej nowej strony internetowej. Firmy tworzące dedykowane projekty graficzne są w stanie najlepiej dopasować wygląd strony www do Twojej oferty, kolorystyki i identyfikacji wizualnej firmy. Otrzymując projekt graficzny masz możliwość sprawdzenia wyglądu witryny przed jej zakodowanie i na wczesnym etapie prac możesz zgłosić uwagi i wprowadzić zmiany.

Podczas tworzenia zapytania ofertowego szczegółowo opisz swoje wymagania oraz prześlij przykłady stron, które Ci się podobają. Im dokładniej przedstawisz swoje oczekiwania i opiszesz wizję swojej strony internetowej tym lepiej firma wyceniająca będzie mogła dopasować ofertę. Etap przygotowywania oferty jest bardzo ważny z perspektywy dalszych prac nad projektem, tak aby każda ze stron umowy wiedziała jakie są wymagania wobec niej oraz nie pojawiły się żadne niedomówienia, które mogą skutkować konfliktami.

Ostatnim ważnym aspektem przy wyborze firmy tworzącej strony internetowe jest umowa o realizację strony internetowej. Odpowiednio przygotowana umowa określi warunki i czas realizacji projektu. Tak więc wybierając wykonawcę dopytaj czy przed rozpoczęciem prac zostanie przygotowana umowa zawierająca skład oferty na wykonanie nowej strony internetowej.


Czas realizacji strony internetowej

Pora na oszacowanie czasu jaki będzie potrzebny na stworzenie Twojej strony www. Na realizację strony składa się kilka etapów:

 • Przygotowanie oferty
 • Podpisanie umowy
 • Zebranie wytycznych
 • Przygotowanie projektów graficznych
 • Stworzenie wersji online
 • Wdrożenie tekstów i testowanie
 • Optymalizacja pod pozycjonowanie

W zależności od wielkości projektu i jego skomplikowania czas realizacji strony internetowej może się znacząco różnić. Szacowany czas potrzebny na realizację całego projektu w zależności od rodzaju strony internetowej:

 • Strona Wizytówka – czas realizacji od 1 do 2 tygodni,
 • Strona Landing Page – czas realizacji 2 tygodnie,
 • Średnia strona firmowa – czas realizacji od 2 do 3 tygodni,
 • Duża strona internetowa  – czas realizacji od 3 do 4 tygodni,
 • Strona z katalogiem produktów  – czas realizacji od 3 do 4 tygodni,
 • Strona ze sklepem i blogiem  – czas realizacji od 3 do 6 tygodni,

Czas realizacji będzie zależał również od sprawnego kontaktu pomiędzy klientem a firmą tworzącą stronę internetową. Dlatego dobry kontakt to podstawa szybkiej realizacji strony www.


Ceny stron internetowych

Szukając wykonawcy strony internetowej prześlij swoja ofertę do kliku firm. Porównując otrzymane oferty zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale również na jakość realizacji oraz doświadczenie danej firmy. Pamiętaj, że strona www będzie prezentacją Twojej firmy w Internecie i dla wielu osób będzie odzwierciedleniem wizerunku firmy. Dlatego wybranie najtańszej oferty cenowej może nie być dobrym rozwiązaniem w długofalowym budowaniu wizerunku.

Ile kosztuje strona internetowa w 2024 roku?

Koszt strony waha się w zależności od jej wielkości i zaawansowania. Dlatego przygotowaliśmy szacunkowe wyceny dla najpopularniejszych rodzajów stron internetowych:


Strona Blog

Prowadzenie bloga jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących podzielić się swoim doświadczeniem lub przeżyciami z innymi. Sposobów wykorzystania blogów są tysiące natomiast koszt wykonania strony internetowej w formie bloga to od 2000 zł do 2500 zł netto. Rekomendowanym systemem zarządzania stroną blogową jest WordPress.


Strona Wizytówka

Idealne rozwiązanie dla małej firmy potrzebującej prezentacji niewielu informacji na swój temat w Internecie. Często klienci szukają jedynie danych kontaktowych i podstawowych informacji o ofercie danej firmy. Cena wykonania strony wizytówkowej waha się od 2000 zł do 3500 zł netto w zależności od zaawansowania projektu i ilości podstron.


Strona One Page

Strona typu One Page to nowoczesna prezentacja firmy skupiającej się na jednym produkcie, wydarzeniu lub mająca małą ofertę ukierunkowaną w jednej tematyce. W tego typu stronach cała zawartość strony znajduje się na jednej podstronie. Koszt stworzenia strony One Page waha się od 2000 zł do 3800 zł netto. W przypadku tego typu stron internetowych rekomendowany jest wcześniejszy projekt graficzny.


Strona Landing Page

Świetne rozwiązanie do celów promocyjnych i marketingowych. Często strony typu Landing Page wykorzystywane są do zbierania leadów główny ruch na takich stronach generowany jest z banerów reklamowych przez co strona taka powinna być kontynuacją reklamy i zachęcać użytkownika do kontaktu lub pożądanej interakcji. Cena strony Landing Page może wahać się od 2000 zł do 2900 zł netto. Strony tego typu składają się głównie z jednej podstrony.


Strona firmowa

Kompleksowa prezentacja firmy w Internecie powinna odbywać się za pomocą nowoczesnej strony internetowej zaprojektowanej od podstaw i dopasowanej do oferty danej firmy. Odpowiednie dopasowanie strony do oferty i grupy docelowej klientów pozwoli na profesjonalną prezentację firmy i wzbudzenie zaufania klienta.  Strony firmowe mają od kilku do kilkudziesięciu podstron i dają dużo możliwości pod pozycjonowanie. Ten typ stron posiada już szereg funkcji i rozwiązań dających wiele możliwości rozwoju i promocji firmy. Cena strony internetowej dla firmy waha się od 2000 zł do 3800 zł netto w zależności od zaawansowania projektu, funkcjonalności i ilości podstron.


Duża strona internetowa

W przypadku kiedy strona internetowa ma składać się z kilkudziesięciu lub kilkuset podstron oraz ma być wyposażona w wiele funkcjonalności to mówimy wtedy o dużej stronie internetowej. Przy dużych stronach www ważne jest odpowiednie zaplanowanie struktury strony, tak aby użytkownicy nie mieli problemu w nawigacji i łatwy sposób mogli dostać się do konkretnej podstrony z ofertą. Koszt stworzenia dużej strony internetowej waha się od 3200 zł do 15 000 zł netto. 


Strona dedykowana

Wycena profesjonalnej strony internetowej z zaawansowanymi funkcjami i dedykowanymi rozwiązaniami wyceniana jest zawsze indywidualnie. Widełki cenowe mogę być tutaj bardzo różne w zależności od zaawansowania projektu. Możemy tutaj przyjąć jedynie poziom cen zaczynających się od 6000 zł netto w górę.


Strona e-learningowa

Prowadzenie i sprzedaż kursów, szkoleń oraz webinariów w Internecie jeszcze nigdy nie było tak popularne. Profesjonalna strona internetowa z e-kursami, platformą e-learningową lub filmami kosztuje od 5000 zł do 12 000 zł netto. Taka strona internetowa może być wyposażona w system sklepowy do zakupu kursów oraz system kont użytkowników do tworzenia i zarządzania kursami online.


Strona internetowa z katalogiem produktów

Prezentacja oferty produktowej na stronie internetowej może odbywać się za pomocą katalogu produktów w formie online bez możliwości dodania produktu do koszyka i zakupu. Stronę www z katalogiem produktów można dopasować do potrzeb klienta, tak aby jak najlepiej przedstawić ofertę. Wykonanie kompleksowej strony internetowej z katalogiem produktów to koszt od 3500 zł do 12 000 zł netto. 


Strona internetowa ze sklepem i blogiem

Połączenie strony internetowej z e-sklepem i blogiem to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla klienta jak i firmy zarządzającej taką stroną. Takie połączenie daje bardzo dużo możliwości w prezentacji firmy / oferty oraz pozwala na zarządzanie całością z jednego panelu administracyjnego. Ma to również bardzo dobry wpływ na pozycjonowanie strony internetowej. Cena strony internetowej połączonej ze sklepem online i blogiem to koszt od 4500 zł do 20 000 zł netto. 

Potrzebujesz sklepu internetowego? Sprawdź przygotowany przez nas poradnik na temat cen sklepów internetowych >


Cennik przedstawiony w tym poradniku ma charakter wyłącznie orientacyjny i nie stanowi oferty handlowej nasze agencji reklamowej.

Ile będzie kosztować strona internetowa w 2024 roku?

Ceny tworzenia stron internetowych w roku 2024 będą zbliżone co w roku obecnym. Przewidywane są niskie wzrosty cen na poziomie 10%. Jeśli planujesz stworzenie nowej strony www to warto zabrać się za to jeszcze w tym roku, tak aby nie spotkały Cię, żadne podwyżki cen.


Dodatkowe czynniki wpływające na cenę strony internetowej

 • Skomplikowanie projektu strony internetowej: Im bardziej skomplikowany projekt strony internetowej, tym więcej czasu i wysiłku wymaga jego realizacja. Skomplikowane funkcjonalności, niestandardowe projekty graficzne lub integracje z zewnętrznymi systemami mogą zwiększyć koszt projektu.
 • Doświadczenie i umiejętności firmy: Koszt realizacji strony internetowej często zależy od doświadczenia i umiejętności firmy tworzącej stronę internetową. Firma z wieloletnim doświadczeniem i zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów może oferować wyższą jakość usług, ale może też kosztować więcej niż mniej doświadczona firma.
 • Zastosowane technologie: Koszt strony www zależy także od zastosowanych technologii. Często używanie nowszych, bardziej zaawansowanych technologii może zwiększyć koszt projektu, ale jednocześnie może pozwolić na uzyskanie lepszych wyników i lepszej wydajności.
 • Obsługa i utrzymanie: Koszt stworzenia strony internetowej to nie tylko koszt projektu, ale również koszt dalszej obsługi i utrzymania strony. Warto wziąć pod uwagę koszty takie jak aktualizacje systemu CMS, bezpieczeństwo strony oraz bieżącą opiekę nad serwerem.
 • Zasięg i skala projektu: Koszt strony internetowej będzie również uzależniony od skali i zasięgu projektu. Prosta strona internetowa, która ma tylko kilka podstron, będzie kosztować mniej niż duża, skomplikowana witryna internetowa z wieloma funkcjonalnościami i integracjami z zewnętrznymi systemami, które są zależne od wielu czynników i odpowiedzialność za ich poprawne funkcjonowanie jest większa.
 • Czas realizacji projektu: Czas realizacji projektu może również wpłynąć na koszt tworzenia strony www. Jeśli klient wymaga szybkiego wykonania projektu, może to zwiększyć koszt projektu ze względu na konieczność zwiększenia nakładów pracy w krótszym czasie lub przesunięcia innych projektów.

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej (hosting, domena)?

Własna strona internetowa stworzona na przykład w oparciu o system zarządzania treścią WordPress nie wymaga opłacania żadnych abonamentów. Jedynymi obowiązkowymi kosztami utrzymania strony www jest domena czyli nazwa strony internetowej oraz hosting zwany też serwerem. Bez tych dwóch elementów nasza strona internetowa nie będzie działać. Koszt utrzymania domeny internetowej waha się od 30 zł do 120 zł rocznie. Natomiast koszt hostingu to od 70 zł do 400 zł rocznie. Cena hostingu uzależniona jest od wielkości strony i potrzebnych zasobów serwerowych. Na potrzeby małych strony wystarczający będzie hosting w przedziale cenowym od 70 zł do 120 zł rocznie. Obydwie usługi opłaca się raz do roku.


Usługi po stworzeniu strony internetowej

Mając już nową stronę internetową możecie po kilku miesiącach potrzebować wprowadzenia zmian lub dodania nowych funkcjonalności, których nie będzie w stanie samodzielnie wprowadzić z panelu administracyjnego strony tylko będzie potrzebna pomoc profesjonalisty. Wprowadzenie takich modyfikacji już po zakończeniu pracy nad stroną przez agencję wyceniane jest indywidualnie. Przeważnie wycenia tworzona jest na podstawie zaawansowania funkcji i czasu pracy jaki będzie potrzebny na realizację. Cena godziny pracy programisty waha się od 60 zł do 120 zł.


Czy warto inwestować w tanie strony internetowe?

Cena strony internetowej składa się z wielu składowych. Każdy etap realizacji wymaga odpowiedniego czasu pracy, specjalistów i narzędzi. Decydując się na tanią stronę internetową będzie musieli się liczyć że nie będzie ona wykonana z dużą starannością i może nie przynosić nam odpowiednich efektów. Pamiętaj, że powierzając realizację strony www profesjonalistą będziesz mógł korzystać z ich doświadczenia i wiedzy, które wykorzystają przy budowie Twojej strony internetowej. Dobrze wykonana witryna pomoże Ci w zdobyciu nowych klientów i zwiększenia zysków.


Podsumowanie

Jak widać, nie można podać jednej stałej ceny dla stworzenia różnych stron internetowych. Wszystko zależy od jej wielkości i zaawansowania. Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z tym poradnikiem będziesz wiedzieć jak przygotować się do wyceny strony internetowej, na co zwrócić uwagę i jakiego przedziału cenowego możesz się spodziewać.


Cennik stron internetowych

Typ strony internetowej Cena od Cena do Czas realizacji
Strona Blog 2 000 zł 2 500 zł 1 – 2 tygodnie
Strona Wizytówka 2 000 zł 3 500 zł 1 – 2 tygodnie
Strona One Page 2 000 zł 3 800 zł 2  tygodnie
Strona Landing Page 2 000 zł 2 900 zł 2  tygodnie
Strona firmowa 2 000 zł 3 800 zł 2 – 3 tygodnie
Duża strona internetowa 3 200 zł 6 500 zł 3 – 4 tygodnie
Strona dedykowana 6 000 zł indywidualna 3 – 8 tygodni
Strona e-learningowa 5 000 zł 10 000 zł 3 – 4 tygodnie
Strona z katalogiem produktów 3 500 zł 12 000 zł 3 – 4 tygodnie
Strona ze sklepem i blogiem 4 500 zł 20 000 zł 3 – 5 tygodni
Cennik stron www [ceny netto]

Napisz po bezpłatną wycenę strony internetowej

Chcesz wycenić stronę www?

Jeżeli akurat szukasz wykonawcy dla Twojej strony internetowej lub chcesz wycenić realizację to zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron internetowych oraz budowaniem silnego wizerunku firm w Internecie. Nasze realizacje wyróżniają się dedykowanymi projektami graficznymi dopasowanymi do oferty klienta oraz zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne.

Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje nowa strona internetowa lub zmiana starej strony w naszej agencji reklamowej? Ceny kompleksowej strony wizytówkowej dla firmy zaczynają się już od 1500zł netto. Nasi specjaliści wspólnie z Tobą przeprowadzą analizę Twoich potrzeb i przygotują dopasowaną ofertę – bezpłatna wycena.


Szukasz wykonawcy? Tworzymy strony internetowe na terenie całego kraju:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Autor
Autor Bartosz Żygadło
Bartosz Żygadło
Project Manager / CEO
Wycena stron interenteowych
Sprawdź również
Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Certyfikat SSL – co to jest i do czego służy? Aktualności
2021-08-26

Certyfikat SSL – co to jest i do czego służy?

Certyfikat SSL jest często nierozumiany przez większość osób, które chcą założyć swoją stronę internetową lub sklep. W tym […]

...
Jakub Wiśniewski
Marketplace – co to jest i na czym polega? E-commerce
2021-08-20

Marketplace – co to jest i na czym polega?

Marketplace jest dzisiaj niezwykle szeroką gałęzią biznesu. Sklepy tego typu podbijają światowy rynek i zyskują coraz więcej klientów, […]

...
Jakub Wiśniewski