Investnet.pl > Blog > WordPress > Indywidualne szablony WordPress

Indywidualne szablony WordPress

5/5 - (3 opinie)

2020-09-01

Nikt z nas nie chce być kalką kogoś innego. Walczymy o swoją niezależność i indywidualność na szereg różnych sposobów. Nie tylko przez nasze czyny, ale również przez myśli czy ubiór manifestujemy naszą niezależność i oryginalność. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy zaczynamy prowadzić biznes. Musimy zadbać nie tylko o własny komfort, ale również dołożyć wszelkich starań aby nasza firma uzyskała odpowiedni stopień odrębności. Im bowiem jest ona bardziej unikatowa, tym większe szanse na pozyskanie kontrahentów.

W dobie Internetu właściwą wydaje się zadbanie o wizerunek jaki kreujemy online. Cel ten można osiągnąć przez właściwie przygotowaną i zaprojektowaną stronę WWW.  I choć to „nie szata zdobi człowieka” to ważnym elementem witryny Internetowej jest jej wygląd i tzw. „pierwsze wrażenie”. Szablony WWW WordPress to nasza oferta z zakresu przygotowania ciekawych graficznie projektów, szytych na miarę potrzeb współczesnego biznesu. Ich wybór zwiększy Państwa szansę na powodzenie uskutecznianych działań poprzez:

Własny szablon strony WWW WordPress zapewni Państwu unikatowość 

  • Dokładne wpasowanie się w Państwa potrzeby – jeśli zielony ma być „bardziej zielony”, a pomarańczowy nieco soczystszy to musi tak być i koniec. Czasami nie warto korzystać z gotowych szablonów bo mogą one nie zaspokoić w pełni Państwa potrzeb. Koszty związane ze stworzeniem własnej skórki do WordPressa zazwyczaj się zwracają. Lepiej pracuje się przecież z narzędziem z którego jesteśmy w pełni zadowoleni.
  • Wyróżnienie się na tle konkurencji – każdy z nas przegląda tygodniowo setki stron WWW. Co bardziej wnikliwe osoby nieraz miewają tzw. „funny feeling”, że wszystkie z nich są podobne. Szablon WWW WordPress może wyróżnić Państwa  na tle konkurencji. Unikatowy „look” może wspomóc decyzje konsumentów na etapie wyboru przedsiębiorstwa, któremu zechcą zawierzyć.
  • Zwiększanie potencjału w obszarze pozycjonowania – niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że dobrze przygotowany szablon do WordPressa to także szansa na lepsze pozycje w Google. Nie zawsze taki handicap zapewnią Państwu rozwiązania, które są dostępne za darmo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w kwestiach związanych z budowaniem Państwa tożsamości w Internecie.
Przykładowe projekty dedykowanych szablonów WordPress
Autor
Autor Bartosz Żygadło
Bartosz Żygadło
Project Manager / CEO
Wycena stron interenteowych
Sprawdź również
Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Certyfikat SSL – co to jest i do czego służy? Aktualności
2021-08-26

Certyfikat SSL – co to jest i do czego służy?

Certyfikat SSL jest często nierozumiany przez większość osób, które chcą założyć swoją stronę internetową lub sklep. W tym […]

...
Jakub Wiśniewski
Marketplace – co to jest i na czym polega? E-commerce
2021-08-20

Marketplace – co to jest i na czym polega?

Marketplace jest dzisiaj niezwykle szeroką gałęzią biznesu. Sklepy tego typu podbijają światowy rynek i zyskują coraz więcej klientów, […]

...
Jakub Wiśniewski