Investnet.pl > Blog > Aktualności > Nowoczesne strony internetowe

Nowoczesne strony internetowe

2018-01-17

Jeżeli Twoja strona internetowa jest przestarzała i wygląda mało atrakcyjnie, najwyższy czas to zmienić. Pamiętaj, że funkcjonalna witryna powinna

być czytelna, szybka i dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenia biznesu bez obecności w sieci. Stworzenie estetycznej, przyjaznej użytkownikowi strony WWW, która w dodatku będzie przynosić realne zyski i korzyści nie jest takie łatwe, jak może się wydawać. Strona internetowa to doskonałe miejsce do tego, aby zaprezentować swoje usługi czy produkty, dzięki niej można pokazać się szerszemu gronu odbiorców i dotrzeć do potencjalnych klientów. Oczywiście strony internetowej nie należy traktować wyłącznie, jako wizytówki, powinna pełnić również rolę handlowca, który przekona klientów do skorzystania z naszych usług.

Aby serwis był czytelny, warto zrezygnować z dodatkowych grafik oraz wszelkiego rodzaju ozdobników, które tylko rozpraszają uwagę. Należy stawiać za to na duże obrazy i ciekawe grafiki w tle. Trzeba zadbać również o odpowiednie treści na stronie, ciekawie, oryginalnie przedstawienie swojej oferty to połowa sukcesu. Każdy użytkownik sieci powinien móc odwiedzić naszą witrynę niezależnie od tego, czy korzysta z komputera, tableta czy smartfona. Posiadanie strony responsywnej, czyli dostosowanej do wyświetlania na różnych urządzeniach przenośnych, to w dzisiejszych czasach standard. Bardzo często jest to czynnik decydujący o tym, czy użytkownik zapozna się z naszą ofertą, czy opuści stronę. Posiadanie nowoczesnej strony WWW to konieczność, jeżeli chcesz zwiększyć zyski i stać się lepiej widocznym w sieci.

 

Autor
Autor Bartosz Żygadło
Bartosz Żygadło
Project Manager / CEO
Wycena stron interenteowych
Sprawdź również