? Tworzenie sklepów internetowych Hajnówka

Tworzymy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Hajnówka
Strony www Hajnówka

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Hajnówka

Obecnie niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma chce mieć internetowy sklep, ponieważ to właśnie w sieci dokonywanych jest współcześnie najwięcej sprzedaży. Jeśli firma pragnie dotrzeć z produktami do grupy docelowej, musi być obecna w Internecie.

Tworzymy internetowe sklepy Hajnówka przy użyciu nowoczesnych technologii. Dostarczamy łatwe, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w internetowym biznesie. Realizowane przez nas sklepy internetowe Hajnówka są łatwe w obsłudze, a konsumenci w prosty sposób mogą w nich odszukać produkty, których szukają.

Sprzedaż internetowa daje duże zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z naszego kraju, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Hajnówka

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to obecnie przeżytek. Dziś znaczenie ma głównie internetowa działalność. Właśnie w punktach online sprzedawanych jest bardzo dużo rzeczy, z tego powodu tworzenie sklepów internetowych Hajnówka jest tak popularne. Swoje produkty możesz sprzedawać zarówno konsumentom z Polski, jak i z innych krajów. Masz nieograniczone możliwości.

Dostęp do sprzedawanych rzeczy jest możliwy bezterminowo. W każdym momencie konsumenci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie dostarczać zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Uzyskasz wiele bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów wiążących się z wynajmem miejsca pod sklep. Każdego dnia zdobędziesz dodatkowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes i umocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Hajnówka

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Tworzymy sklepy online na terenie miasta Hajnówka z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki możliwości skorzystania z setek rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać oraz dostosowywać do potrzeb klientów. Szereg internetowych sklepów prowadzących działalność teraz w internecie powstało w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niezwykle popularne, dlatego nie mogło ich braknąć pośród dostępnych u nas usług. Jeżeli marzysz o bezproblemowym w obsłudze sklepie, zdecydowanie to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena