? Tworzenie sklepów internetowych Nowa Sól

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Nowa Sól
Strony www Nowa Sól

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Nowa Sól

Współcześnie niezwykle popularne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka pragnie posiadać internetowy sklep, gdyż to właśnie przez internet dokonywanych jest współcześnie najwięcej sprzedaży. Jeżeli nowoczesna marka pragnie dotrzeć z asortymentem do grupy docelowej, powinna być obecna w internecie.

Realizujemy internetowe sklepy Nowa Sól przy wykorzystaniu nowych technologii. Dostarczamy proste, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w biznesie internetowym. Tworzone przez nas sklepy online Nowa Sól są proste w zarządzaniu, a konsumenci w bezproblemowy sposób mogą w nich wyszukać rzeczy, których potrzebują.

Internetowa sprzedaż dostarcza duże zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z Polski, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Nowa Sól

Sprzedaż stacjonarna to dziś przeżytek. Dziś znaczenie ma przede wszystkim działalność internetowa. Właśnie w sklepach internetowych sprzedawanych jest wiele produktów, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Nowa Sól jest tak popularne. Oferowane produkty jesteś w stanie dostarczać zarówno klientom z naszego kraju, jak i zza granicy. Masz nieograniczone pole manewru.

Dostęp do oferowanych produktów jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie konsumenci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz realizować zamówienia w dowolnym czasie. Zdobędziesz wiele bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów wiążących się z wynajmowaniem lokalu. Każdego dnia pozyskasz nowych nabywców, którzy pomogą rozwinąć Twój sklep oraz wzmocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Nowa Sól

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy internetowe w obszarze miasta Nowa Sól z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki możliwości skorzystania z wielu rozszerzeń, sklepy można rozwijać i dostosowywać do wymagań klientów. Szereg internetowych sklepów działających obecnie w internecie zostało stworzonych przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, dlatego właśnie nie mogło ich zabraknąć pośród dostępnych u nas usług. Jeżeli marzysz o prostym w gospodarowaniu sklepie, bez dwóch zdań to rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena