? Tworzenie sklepów internetowych Bartoszyce

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Bartoszyce
Strony www Bartoszyce

Projektowanie profesjonalnych sklepów internetowych Bartoszyce

Dziś niezwykle dostępne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka chce posiadać własny sklep online, ponieważ to właśnie przez Internet realizowanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeżeli marka chce dotrzeć z asortymentem do konsumenta, powinna być obecna w internecie.

Tworzymy sklepy internetowe Bartoszyce przy wykorzystaniu nowych technologii. Dostarczamy łatwe, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz sukces w biznesie internetowym. Realizowane przez nas sklepy online Bartoszyce są proste w zarządzaniu, a klienci z łatwością mogą w nich wyszukać rzeczy, których szukają.

Internetowa sprzedaż dostarcza duże zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z Polski, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Bartoszyce

Sprzedaż stacjonarna to obecnie przeżytek. Współcześnie liczy się przede wszystkim działalność internetowa. To właśnie w punktach online sprzedawanych jest bardzo dużo produktów, dlatego tworzenie sklepów internetowych Bartoszyce jest tak powszechne. Swoje produkty możesz sprzedawać zarówno klientom z naszego kraju, jak i zza granicy. Posiadasz duże możliwości.

Dostęp do oferowanych rzeczy jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie nabywcy mogą dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie realizować zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Zdobędziesz niezwykle dużo bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wynajmem lokalu. Codziennie zdobędziesz całkiem nowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes a także wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Bartoszyce

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Projektujemy sklepy internetowe na terenie miasta Bartoszyce z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Polsce. Dzięki dostępowi do niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozwijać oraz dostosowywać do oczekiwań klientów. Szereg internetowych sklepów prowadzących działalność obecnie w Internecie zostało zrealizowanych przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niezwykle popularne, w związku z tym nie mogło ich zabraknąć pośród dostępnych u nas usług. Jeżeli marzysz o łatwym w gospodarowaniu sklepie online, zdecydowanie to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena