? Tworzenie sklepów internetowych Ostróda

Projektujemy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Ostróda
Strony www Ostróda

Projektowanie kompleksowych sklepów internetowych Ostróda

Współcześnie niezwykle dostępne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka pragnie posiadać internetowy sklep, ponieważ to właśnie w sieci realizowanych jest współcześnie najwięcej transakcji sprzedażowych. Jeśli marka pragnie dotrzeć z produktami do grupy docelowej, powinna funkcjonować w sieci.

Tworzymy sklepy online Ostróda przy użyciu nowoczesnych technologii. Oferujemy proste, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w działalności internetowej. Realizowane przez nas sklepy online Ostróda są łatwe w obsłudze, a klienci w prosty sposób mogą w nich wyszukać produkty, których poszukują.

Sprzedaż online oferuje ogromne zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z naszego kraju, jak i całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Ostróda

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to współcześnie przeżytek. Obecnie ma znaczenie przede wszystkim działalność w sieci. To właśnie w punktach online sprzedawanych jest bardzo dużo produktów, z tego powodu tworzenie sklepów internetowych Ostróda jest tak powszechne. Proponowane produkty jesteś w stanie dostarczać zarówno klientom z Polski, jak i zza granicy. Masz duże pole manewru.

Dostęp do Twoich produktów jest możliwy bezterminowo. W dowolnym momencie konsumenci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz realizować zamówienia w dopasowanym do potrzeb czasie. Zdobędziesz wiele bez ponoszenia dużych kosztów związanych z wynajmowaniem miejsca pod sklep. Każdego dnia pozyskasz nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes a także wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Ostróda

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Tworzymy sklepy online na terenie miasta Ostróda z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki możliwości skorzystania z wielu rozszerzeń, sklepy można rozszerzać oraz dostosowywać do potrzeb klientów. Wiele sklepów online prowadzących działalność obecnie w sieci zostało stworzonych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, w związku z tym nie mogło ich braknąć pośród naszych usług. Jeśli marzysz o łatwym w obsłudze sklepie, na pewno to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena