? Tworzenie sklepów internetowych Kętrzyn

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Kętrzyn
Strony www Kętrzyn

Projektowanie kompleksowych sklepów internetowych Kętrzyn

Dziś niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma chce posiadać sklep online, gdyż to właśnie przez internet wykonywanych jest dziś najwięcej transakcji sprzedażowych. Jeżeli nowoczesna marka pragnie dotrzeć z asortymentem do grupy docelowej, powinna działać w sieci.

Realizujemy internetowe sklepy Kętrzyn przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Proponujemy łatwe, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w działalności internetowej. Realizowane przez nas sklepy internetowe Kętrzyn są intuicyjne w zarządzaniu, a nabywcy w bezproblemowy sposób mogą w nich wyszukać produkty, których poszukują.

Internetowa sprzedaż daje duże zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do konsumentów zarówno na terenie Polski, jak i całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Kętrzyn

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to dziś przeszłość. Współcześnie liczy się głównie działalność internetowa. To właśnie w sklepach internetowych sprzedawanych jest najwięcej rzeczy, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Kętrzyn jest tak popularne. Oferowane produkty możesz sprzedawać zarówno konsumentom z naszego kraju, jak i zza granicy. Masz ogromne możliwości.

Dostęp do sprzedawanych produktów jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie konsumenci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie dostarczać zamówienia w dowolnym czasie. Zdobędziesz niezwykle dużo bez ponoszenia dużych kosztów wiążących się z wynajmem lokalu użytkowego. Codziennie pozyskasz całkiem nowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój sklep oraz wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Kętrzyn

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy internetowe na terenie miasta Kętrzyn z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki możliwości skorzystania z niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać jak i dopasowywać do oczekiwań klientów. Szereg internetowych sklepów działających obecnie w internecie powstało w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, dlatego właśnie nie mogło ich braknąć pośród proponowanych przez nas usług. Jeśli marzysz o bezproblemowym w obsłudze sklepie, bez dwóch zdań to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena