? Tworzenie sklepów internetowych Kalisz

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Kalisz
Strony www Kalisz

Projektowanie profesjonalnych sklepów internetowych Kalisz

Dziś niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma pragnie mieć internetowy sklep, gdyż to właśnie przez Internet realizowanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeżeli nowoczesna marka pragnie dotrzeć z produktami do konsumenta, powinna być obecna w Internecie.

Projektujemy sklepy online Kalisz przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Oferujemy proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w internetowym biznesie. Projektowane przez nas sklepy internetowe Kalisz są łatwe w zarządzaniu, a nabywcy w bezproblemowy sposób mogą w nich znaleźć produkty, których poszukują.

Sprzedaż online daje duże zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do klientów zarówno na terenie Polski, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Kalisz

Sprzedaż stacjonarna to współcześnie przeżytek. Obecnie znaczenie ma głównie internetowa działalność. Właśnie w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej rzeczy, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Kalisz jest tak powszechne. Proponowane produkty masz możliwość sprzedawać zarówno nabywcom z naszego kraju, jak i z innych krajów. Masz nieograniczone pole manewru.

Dostęp do sprzedawanych produktów jest możliwy bezterminowo. W każdym momencie nabywcy mogą dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie dostarczać zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Uzyskasz wiele bez ponoszenia dużych kosztów wiążących się z wynajmem lokalu. Codziennie zdobędziesz dodatkowych nabywców, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes a także wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Kalisz

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Projektujemy sklepy online na terenie miasta Kalisz z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki możliwości skorzystania z setek rozszerzeń, sklepy można rozszerzać jak i dostosowywać do wymagań klientów. Bardzo dużo sklepów internetowych prowadzących działalność obecnie w Internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, dlatego nie mogło ich zabraknąć pośród proponowanych przez nas usług. Jeśli marzysz o prostym w obsłudze sklepie internetowym, bez dwóch zdań to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena