? Tworzenie sklepów internetowych Śrem

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Śrem
Strony www Śrem

Projektowanie profesjonalnych sklepów internetowych Śrem

Obecnie bardzo powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma pragnie posiadać internetowy sklep, gdyż to właśnie w sieci realizowanych jest współcześnie najwięcej transakcji sprzedażowych. Jeżeli nowoczesna marka pragnie dotrzeć z asortymentem do grupy docelowej, musi być obecna w sieci.

Tworzymy internetowe sklepy Śrem przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Oferujemy proste, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w internetowym biznesie. Projektowane przez nas sklepy internetowe Śrem są łatwe w obsłudze, a klienci z łatwością mogą w nich znaleźć produkty, których poszukują.

Sprzedaż internetowa dostarcza ogromne zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do nabywców zarówno z naszego kraju, jak i z całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Śrem

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to obecnie przeżytek. Obecnie liczy się głównie internetowa działalność. Przede wszystkim w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej produktów, z tego powodu tworzenie sklepów internetowych Śrem jest tak popularne. Oferowane produkty możesz sprzedawać zarówno klientom z naszego kraju, jak i zza granicy. Posiadasz duże możliwości.

Dostęp do sprzedawanych produktów jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W każdym momencie nabywcy mogą dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie realizować zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Zdobędziesz bardzo dużo bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wynajmem lokalu użytkowego. Codziennie zdobędziesz nowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes a także umocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Śrem

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Projektujemy sklepy online w obszarze miasta Śrem z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki dostępowi do niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozszerzać oraz dostosowywać do oczekiwań klientów. Bardzo dużo sklepów internetowych prowadzących działalność współcześnie w Internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, dlatego właśnie nie mogło ich braknąć pośród proponowanych przez nas usług. Jeżeli marzysz o łatwym w obsłudze sklepie, bez dwóch zdań to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena