? Tworzenie sklepów internetowych Kościan

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Kościan
Strony www Kościan

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Kościan

Obecnie niesłychanie popularne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma chce posiadać sklep online, gdyż to właśnie przez internet dokonywanych jest dziś najwięcej transakcji sprzedażowych. Jeśli marka pragnie dotrzeć z produktami do grupy docelowej, musi być obecna w internecie.

Tworzymy internetowe sklepy Kościan przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Proponujemy proste, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w biznesie internetowym. Realizowane przez nas sklepy online Kościan są intuicyjne w obsłudze, a konsumenci w prosty sposób mogą w nich wyszukać rzeczy, których poszukują.

Sprzedaż internetowa dostarcza ogromne zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do klientów zarówno z naszego kraju, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Kościan

Sprzedaż stacjonarna to współcześnie przeżytek. Obecnie ma znaczenie głównie działalność internetowa. To właśnie w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej produktów, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Kościan jest tak popularne. Oferowane produkty jesteś w stanie sprzedawać zarówno nabywcom z naszego kraju, jak i z innych krajów. Posiadasz ogromne możliwości.

Dostęp do Twoich rzeczy jest możliwy bezterminowo. W dowolnym momencie nabywcy są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz realizować zamówienia w dowolnym czasie. Zyskasz bardzo dużo bez ponoszenia dużych kosztów związanych z wynajmowaniem lokalu użytkowego. Każdego dnia pozyskasz nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes i wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Kościan

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Tworzymy sklepy online w obszarze miasta Kościan z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Polsce. Dzięki dostępowi do niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozszerzać oraz dopasowywać do potrzeb klientów. Bardzo dużo sklepów internetowych działających obecnie w internecie powstało w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, w związku z tym nie mogło ich zabraknąć wśród naszych usług. Jeśli marzysz o prostym w zarządzaniu sklepie online, na pewno to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena