? Tworzenie sklepów internetowych Kołobrzeg

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Kołobrzeg
Strony www Kołobrzeg

Projektowanie kompleksowych sklepów internetowych Kołobrzeg

Obecnie bardzo popularne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda nowoczesna marka chce mieć sklep online, ponieważ to właśnie przez Internet realizowanych jest obecnie najwięcej sprzedaży. Jeśli nowoczesna marka pragnie dotrzeć z produktami do grupy docelowej, powinna funkcjonować w sieci.

Tworzymy internetowe sklepy Kołobrzeg przy wykorzystaniu nowych technologii. Proponujemy proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w działalności internetowej. Tworzone przez nas sklepy online Kołobrzeg są proste w obsłudze, a nabywcy w bezproblemowy sposób mogą w nich wyszukać produkty, których potrzebują.

Internetowa sprzedaż oferuje ogromne zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z Polski, jak i z całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Kołobrzeg

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to współcześnie przeżytek. Dziś ma znaczenie przede wszystkim działalność internetowa. To właśnie w sklepach online sprzedawanych jest wiele rzeczy, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Kołobrzeg jest tak powszechne. Oferowane produkty możesz dostarczać zarówno nabywcom z Polski, jak i z innych krajów. Posiadasz duże pole manewru.

Dostęp do sprzedawanych produktów jest możliwy bezterminowo. W dowolnym momencie konsumenci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie dostarczać zamówienia w dopasowanym do potrzeb czasie. Zdobędziesz wiele bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wynajmem lokalu. Każdego dnia zdobędziesz całkiem nowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes i umocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Kołobrzeg

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy internetowe na terenie miasta Kołobrzeg z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki możliwości skorzystania z wielu rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać jak i dostosowywać do potrzeb klientów. Bardzo dużo sklepów internetowych działających obecnie w sieci zostało stworzonych przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niezwykle popularne, dlatego właśnie nie mogło ich braknąć pośród dostępnych u nas usług. Jeżeli marzysz o prostym w obsłudze sklepie, zdecydowanie to rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena