? Tworzenie sklepów internetowych Nowy Sącz

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Nowy Sącz
Strony www Nowy Sącz

Projektowanie profesjonalnych sklepów internetowych Nowy Sącz

Dziś niezwykle popularne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma potrzebuje posiadać sklep online, ponieważ to właśnie przez Internet realizowanych jest obecnie najwięcej sprzedaży. Jeżeli firma pragnie dotrzeć z asortymentem do konsumenta, musi działać w internecie.

Realizujemy sklepy internetowe Nowy Sącz przy użyciu nowych technologii. Oferujemy łatwe, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w internetowym biznesie. Projektowane przez nas internetowe sklepy Nowy Sącz są proste w obsłudze, a klienci w bezproblemowy sposób mogą w nich wyszukać rzeczy, których potrzebują.

Sprzedaż internetowa dostarcza nieograniczony zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do klientów zarówno z Polski, jak i całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Nowy Sącz

Stacjonarna sprzedaż to współcześnie przeżytek. Obecnie liczy się głównie działalność internetowa. To właśnie w sklepach internetowych sprzedawanych jest najwięcej produktów, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Nowy Sącz jest tak powszechne. Proponowane produkty jesteś w stanie dostarczać zarówno klientom z naszego kraju, jak i z innych krajów. Masz nieograniczone pole manewru.

Dostęp do oferowanych rzeczy jest możliwy cały czas. W każdym momencie konsumenci mogą dokonywać zakupu, a Ty możesz dostarczać zamówienia w dowolnym czasie. Uzyskasz bardzo dużo bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wynajmem lokalu użytkowego. Każdego dnia zdobędziesz całkiem nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes oraz wzmocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Nowy Sącz

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Tworzymy sklepy internetowe na terenie miasta Nowy Sącz z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki możliwości skorzystania z wielu rozszerzeń, sklepy można rozwijać i dopasowywać do potrzeb klientów. Szereg sklepów online funkcjonujących obecnie w internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, w związku z tym nie mogło ich braknąć pośród dostępnych u nas usług. Jeżeli marzysz o prostym w zarządzaniu sklepie online, na pewno to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena