? Tworzenie sklepów internetowych Wieliczka

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Wieliczka
Strony www Wieliczka

Projektowanie kompleksowych sklepów internetowych Wieliczka

Współcześnie niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka potrzebuje mieć własny sklep online, gdyż to właśnie w sieci wykonywanych jest współcześnie najwięcej transakcji. Jeżeli firma chce dotrzeć z produktami do grupy docelowej, powinna działać w sieci.

Realizujemy sklepy online Wieliczka przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Proponujemy proste, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz sukces w działalności internetowej. Projektowane przez nas sklepy online Wieliczka są intuicyjne w zarządzaniu, a konsumenci z łatwością mogą w nich wyszukać rzeczy, których szukają.

Internetowa sprzedaż dostarcza ogromne zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do nabywców zarówno na terenie Polski, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Wieliczka

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to obecnie przeszłość. Współcześnie znaczenie ma przede wszystkim działalność internetowa. To właśnie w sklepach online sprzedawanych jest wiele rzeczy, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Wieliczka jest tak powszechne. Oferowane produkty możesz dostarczać zarówno konsumentom z naszego kraju, jak i z innych krajów. Masz duże pole manewru.

Dostęp do oferowanych rzeczy jest możliwy bezterminowo. W każdym momencie nabywcy mogą dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie dostarczać zamówienia w dopasowanym do potrzeb czasie. Zdobędziesz bardzo dużo bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów związanych z wynajmem lokalu. Każdego dnia pozyskasz całkiem nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes i wzmocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Wieliczka

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy online na terenie miasta Wieliczka z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Polsce. Dzięki możliwości skorzystania z setek rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać jak i dostosowywać do oczekiwań klientów. Szereg internetowych sklepów prowadzących działalność współcześnie w Internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, w związku z tym nie mogło ich zabraknąć wśród proponowanych przez nas usług. Jeżeli marzysz o łatwym w gospodarowaniu sklepie, zdecydowanie to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena