? Tworzenie sklepów internetowych Dąbrowa Górnicza

Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Dąbrowa Górnicza
Strony www Dąbrowa Górnicza

Projektowanie kompleksowych sklepów internetowych Dąbrowa Górnicza

Obecnie niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka potrzebuje posiadać internetowy sklep, ponieważ to właśnie przez internet wykonywanych jest współcześnie najwięcej transakcji. Jeśli marka pragnie dotrzeć z produktami do klienta, powinna być obecna w internecie.

Tworzymy internetowe sklepy Dąbrowa Górnicza przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Proponujemy proste, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz sukces w biznesie internetowym. Projektowane przez nas sklepy internetowe Dąbrowa Górnicza są intuicyjne w obsłudze, a konsumenci z łatwością mogą w nich odszukać rzeczy, których poszukują.

Sprzedaż online daje ogromne zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do klientów zarówno z naszego kraju, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Dąbrowa Górnicza

Sprzedaż stacjonarna to dziś przeżytek. Obecnie znaczenie ma głównie działalność internetowa. To właśnie w sklepach internetowych sprzedawanych jest najwięcej rzeczy, z tego powodu tworzenie sklepów internetowych Dąbrowa Górnicza jest tak powszechne. Swoje produkty możesz sprzedawać zarówno nabywcom z Polski, jak i zza granicy. Posiadasz duże pole manewru.

Dostęp do Twoich rzeczy jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W każdym momencie nabywcy są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz dostarczać zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Zdobędziesz wiele bez ponoszenia dodatkowych kosztów wiążących się z wynajmem lokalu. Codziennie zdobędziesz dodatkowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes i wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Dąbrowa Górnicza

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Projektujemy sklepy online na terenie miasta Dąbrowa Górnicza z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki dostępowi do setek rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać i dostosowywać do wymagań klientów. Wiele sklepów internetowych funkcjonujących teraz w sieci zostało stworzonych przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, dlatego nie mogło ich zabraknąć pośród naszych usług. Jeżeli marzysz o bezproblemowym w gospodarowaniu sklepie online, na pewno to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena