? Tworzenie sklepów internetowych Tychy

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Tychy
Strony www Tychy

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Tychy

Dziś niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda nowoczesna marka pragnie mieć własny sklep online, ponieważ to właśnie przez Internet wykonywanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeżeli nowoczesna marka chce dotrzeć z asortymentem do konsumenta, musi działać w sieci.

Projektujemy internetowe sklepy Tychy przy zastosowaniu nowych technologii. Proponujemy łatwe, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz sukces w biznesie internetowym. Tworzone przez nas sklepy internetowe Tychy są intuicyjne w zarządzaniu, a klienci z łatwością mogą w nich wyszukać rzeczy, których poszukują.

Sprzedaż online daje duże zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z Polski, jak i z całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Tychy

Sprzedaż stacjonarna to obecnie przeszłość. Współcześnie liczy się głównie działalność internetowa. To właśnie w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej produktów, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Tychy jest tak powszechne. Oferowane produkty możesz dostarczać zarówno konsumentom z naszego kraju, jak i z innych krajów. Posiadasz ogromne pole manewru.

Dostęp do sprzedawanych rzeczy jest możliwy cały czas. W każdym momencie klienci mogą dokonywać zakupu, a Ty możesz realizować zamówienia w dowolnym czasie. Zyskasz bardzo dużo bez ponoszenia dużych kosztów wiążących się z wynajmem lokalu. Każdego dnia pozyskasz całkiem nowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes i wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Tychy

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy internetowe na terenie miasta Tychy z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Polsce. Dzięki dostępowi do wielu rozszerzeń, sklepy można rozwijać oraz dopasowywać do wymagań klientów. Szereg sklepów online działających obecnie w internecie zostało stworzonych przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, w związku z tym nie mogło ich braknąć pośród naszych usług. Jeśli marzysz o prostym w gospodarowaniu sklepie internetowym, bez dwóch zdań to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena