? Tworzenie sklepów internetowych Piekary Śląskie

Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Piekary Śląskie
Strony www Piekary Śląskie

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Piekary Śląskie

Obecnie niesłychanie dostępne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka pragnie mieć sklep online, ponieważ to właśnie przez Internet realizowanych jest obecnie najwięcej sprzedaży. Jeśli firma chce dotrzeć z asortymentem do konsumenta, powinna być obecna w Internecie.

Realizujemy internetowe sklepy Piekary Śląskie przy użyciu nowoczesnych technologii. Oferujemy łatwe, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w internetowym biznesie. Tworzone przez nas internetowe sklepy Piekary Śląskie są intuicyjne w obsłudze, a nabywcy w prosty sposób mogą w nich odszukać rzeczy, których poszukują.

Sprzedaż internetowa daje duże zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z Polski, jak i z całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Piekary Śląskie

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to współcześnie przeszłość. Obecnie znaczenie ma głównie działalność internetowa. Właśnie w punktach online sprzedawanych jest najwięcej rzeczy, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Piekary Śląskie jest tak popularne. Oferowane produkty jesteś w stanie dostarczać zarówno nabywcom z Polski, jak i z innych krajów. Masz duże możliwości.

Dostęp do Twoich produktów jest możliwy bezterminowo. W dowolnym momencie klienci mogą dokonywać zakupu, a Ty możesz dostarczać zamówienia w dowolnym czasie. Uzyskasz wiele bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów wiążących się z wynajmowaniem miejsca pod sklep. Codziennie zdobędziesz całkiem nowych nabywców, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes i umocnić pozycję sklepu na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Piekary Śląskie

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Projektujemy sklepy online na terenie miasta Piekary Śląskie z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki możliwości skorzystania z niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać oraz dostosowywać do wymagań klientów. Wiele internetowych sklepów działających obecnie w sieci powstało w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niezwykle popularne, w związku z tym nie mogło ich braknąć wśród dostępnych u nas usług. Jeśli marzysz o bezproblemowym w obsłudze sklepie online, zdecydowanie to rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
/
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2022-03-02

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
/
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
/
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
/
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena