? Tworzenie sklepów internetowych Lubliniec

Tworzymy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Lubliniec
Strony www Lubliniec

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Lubliniec

Dziś niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka chce posiadać sklep online, ponieważ to właśnie przez Internet wykonywanych jest obecnie najwięcej transakcji sprzedażowych. Jeżeli marka chce dotrzeć z asortymentem do grupy docelowej, powinna funkcjonować w Internecie.

Tworzymy sklepy online Lubliniec przy użyciu nowych technologii. Proponujemy łatwe, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w biznesie internetowym. Projektowane przez nas sklepy internetowe Lubliniec są łatwe w zarządzaniu, a nabywcy w prosty sposób mogą w nich odszukać rzeczy, których poszukują.

Sprzedaż online oferuje ogromne zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do nabywców zarówno na terenie Polski, jak i całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Lubliniec

Sprzedaż w sklepach stacjonarnych to dziś przeżytek. Obecnie ma znaczenie przede wszystkim działalność internetowa. Przede wszystkim w punktach online sprzedawanych jest bardzo dużo rzeczy, dlatego tworzenie sklepów internetowych Lubliniec jest tak popularne. Swoje produkty jesteś w stanie sprzedawać zarówno klientom z naszego kraju, jak i z innych krajów. Posiadasz nieograniczone pole manewru.

Dostęp do Twoich rzeczy jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie klienci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz realizować zamówienia w dopasowanym do potrzeb czasie. Zyskasz niezwykle dużo bez ponoszenia dużych kosztów związanych z wynajmowaniem lokalu. Każdego dnia pozyskasz dodatkowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój sklep i wzmocnić pozycję marki na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Lubliniec

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy internetowe w obszarze miasta Lubliniec z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki możliwości skorzystania z setek rozszerzeń, sklepy można rozszerzać i dopasowywać do oczekiwań klientów. Wiele sklepów internetowych funkcjonujących teraz w Internecie powstało w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niezwykle popularne, w związku z tym nie mogło ich braknąć wśród naszych usług. Jeśli marzysz o prostym w zarządzaniu sklepie online, bez dwóch zdań to rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena