? Tworzenie sklepów internetowych Sopot

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Sopot
Strony www Sopot

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Sopot

Współcześnie niezwykle dostępne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda nowoczesna marka pragnie posiadać własny sklep online, gdyż to właśnie przez Internet realizowanych jest obecnie najwięcej transakcji sprzedażowych. Jeśli marka chce dotrzeć z asortymentem do konsumenta, powinna funkcjonować w sieci.

Realizujemy sklepy internetowe Sopot przy użyciu nowoczesnych technologii. Proponujemy łatwe, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz sukces w biznesie internetowym. Projektowane przez nas sklepy internetowe Sopot są proste w zarządzaniu, a nabywcy w prosty sposób mogą w nich odszukać rzeczy, których poszukują.

Sprzedaż online daje nieograniczony zasięg. Skorzystaj z tej możliwości i docieraj do konsumentów zarówno z Polski, jak i całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Sopot

Sprzedaż stacjonarna to współcześnie przeżytek. Współcześnie liczy się głównie internetowa działalność. Właśnie w sklepach online sprzedawanych jest wiele rzeczy, z tego powodu tworzenie sklepów internetowych Sopot jest tak popularne. Proponowane produkty masz możliwość sprzedawać zarówno konsumentom z naszego kraju, jak i z innych krajów. Masz nieograniczone możliwości.

Dostęp do sprzedawanych produktów jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W każdym momencie klienci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz dostarczać zamówienia w dopasowanym do potrzeb czasie. Uzyskasz wiele bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów wiążących się z wynajmem miejsca pod sklep. Każdego dnia pozyskasz całkiem nowych nabywców, którzy pomogą rozwinąć Twój sklep a także umocnić pozycję sklepu na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Sopot

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy online w obszarze miasta Sopot z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki dostępowi do wielu rozszerzeń, sklepy można rozwijać oraz dopasowywać do potrzeb klientów. Wiele sklepów internetowych prowadzących działalność obecnie w internecie zostało zrealizowanych przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niesłychanie popularne, w związku z tym nie mogło ich zabraknąć wśród proponowanych przez nas usług. Jeżeli marzysz o łatwym w gospodarowaniu sklepie, zdecydowanie to propozycja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena