? Tworzenie sklepów internetowych Starogard Gdański

Projektujemy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Starogard Gdański
Strony www Starogard Gdański

Projektowanie kompleksowych sklepów internetowych Starogard Gdański

Dziś bardzo powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma pragnie posiadać własny sklep online, gdyż to właśnie w sieci realizowanych jest obecnie najwięcej sprzedaży. Jeżeli firma chce dotrzeć z produktami do grupy docelowej, powinna być obecna w Internecie.

Projektujemy internetowe sklepy Starogard Gdański przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Oferujemy łatwe, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w działalności internetowej. Tworzone przez nas internetowe sklepy Starogard Gdański są proste w zarządzaniu, a konsumenci w prosty sposób mogą w nich odszukać rzeczy, których potrzebują.

Sprzedaż internetowa dostarcza nieograniczony zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do klientów zarówno z naszego kraju, jak i z całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Starogard Gdański

Stacjonarna sprzedaż to obecnie przeszłość. Współcześnie ma znaczenie głównie działalność internetowa. To właśnie w punktach online sprzedawanych jest wiele produktów, dlatego tworzenie sklepów internetowych Starogard Gdański jest tak popularne. Oferowane produkty masz możliwość sprzedawać zarówno konsumentom z Polski, jak i z innych krajów. Masz duże pole manewru.

Dostęp do oferowanych rzeczy jest możliwy cały czas. W każdym momencie klienci mogą dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie dostarczać zamówienia w dowolnym czasie. Zyskasz wiele bez ponoszenia dodatkowych kosztów wiążących się z wynajmowaniem miejsca pod sklep. Codziennie zdobędziesz nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój sklep i wzmocnić pozycję sklepu na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Starogard Gdański

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Projektujemy sklepy online na terenie miasta Starogard Gdański z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki dostępowi do niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać i dostosowywać do potrzeb klientów. Wiele sklepów internetowych funkcjonujących obecnie w internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy niezwykle popularne, dlatego nie mogło ich braknąć pośród dostępnych u nas usług. Jeśli marzysz o bezproblemowym w obsłudze sklepie, na pewno to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena