? Tworzenie sklepów internetowych Kościerzyna

Tworzymy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Kościerzyna
Strony www Kościerzyna

Projektowanie profesjonalnych sklepów internetowych Kościerzyna

Obecnie niezwykle powszechne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka chce mieć internetowy sklep, ponieważ to właśnie przez Internet realizowanych jest obecnie najwięcej sprzedaży. Jeśli nowoczesna marka chce dotrzeć z asortymentem do klienta, musi działać w sieci.

Tworzymy sklepy internetowe Kościerzyna przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Proponujemy łatwe, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w internetowym biznesie. Tworzone przez nas sklepy internetowe Kościerzyna są proste w zarządzaniu, a nabywcy w bezproblemowy sposób mogą w nich odszukać rzeczy, których potrzebują.

Internetowa sprzedaż dostarcza nieograniczony zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do klientów zarówno z Polski, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Kościerzyna

Sprzedaż stacjonarna to współcześnie przeszłość. Obecnie ma znaczenie przede wszystkim działalność w sieci. Przede wszystkim w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej rzeczy, właśnie dlatego tworzenie sklepów internetowych Kościerzyna jest tak popularne. Proponowane produkty możesz dostarczać zarówno konsumentom z Polski, jak i z innych krajów. Masz duże możliwości.

Dostęp do sprzedawanych rzeczy jest możliwy przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie klienci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz dostarczać zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Zdobędziesz niezwykle dużo bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów związanych z wynajmowaniem lokalu użytkowego. Codziennie pozyskasz nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes oraz umocnić pozycję sklepu na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Kościerzyna

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy online na terenie miasta Kościerzyna z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. Dzięki dostępowi do setek rozszerzeń, sklepy można rozwijać jak i dopasowywać do potrzeb klientów. Szereg sklepów online funkcjonujących teraz w Internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, dlatego właśnie nie mogło ich braknąć wśród dostępnych u nas usług. Jeśli marzysz o prostym w gospodarowaniu sklepie, zdecydowanie to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena