? Tworzenie sklepów internetowych Gdańsk

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Gdańsk
Strony www Gdańsk

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych Gdańsk

Obecnie niezwykle dostępne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda firma potrzebuje posiadać internetowy sklep, ponieważ to właśnie w sieci dokonywanych jest obecnie najwięcej transakcji. Jeżeli nowoczesna marka chce dotrzeć z produktami do konsumenta, musi funkcjonować w internecie.

Projektujemy sklepy internetowe Gdańsk przy wykorzystaniu nowych technologii. Dostarczamy łatwe, a jednocześnie skuteczne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz sukces w działalności internetowej. Realizowane przez nas sklepy online Gdańsk są proste w obsłudze, a konsumenci w bezproblemowy sposób mogą w nich odszukać produkty, których poszukują.

Sprzedaż internetowa dostarcza ogromne zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do nabywców zarówno na terenie Polski, jak i z Europy.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Gdańsk

Sprzedaż stacjonarna to współcześnie przeszłość. Współcześnie liczy się głównie internetowa działalność. To właśnie w sklepach online sprzedawanych jest wiele rzeczy, z tego powodu tworzenie sklepów internetowych Gdańsk jest tak powszechne. Proponowane produkty możesz dostarczać zarówno konsumentom z Polski, jak i z innych krajów. Posiadasz nieograniczone pole manewru.

Dostęp do oferowanych rzeczy jest możliwy bezterminowo. W dowolnym momencie klienci są w stanie dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie dostarczać zamówienia w dowolnym czasie. Zdobędziesz niezwykle dużo bez ponoszenia dużych kosztów związanych z wynajmowaniem miejsca pod sklep. Codziennie pozyskasz całkiem nowych konsumentów, którzy pomogą rozwinąć Twój sklep oraz wzmocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Gdańsk

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy online?

Tworzymy sklepy internetowe w obszarze miasta Gdańsk z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki możliwości skorzystania z niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozszerzać i dopasowywać do oczekiwań klientów. Bardzo dużo sklepów online funkcjonujących współcześnie w internecie zostało zrealizowanych przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, w związku z tym nie mogło ich zabraknąć wśród dostępnych u nas usług. Jeżeli marzysz o bezproblemowym w obsłudze sklepie, bez dwóch zdań to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena