? Tworzenie sklepów internetowych Wejherowo

Projektujemy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż online.

Dodaj ocenę
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych Wejherowo
Strony www Wejherowo

Projektowanie profesjonalnych sklepów internetowych Wejherowo

Dziś niezwykle dostępne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda nowoczesna marka chce posiadać własny sklep online, gdyż to właśnie przez Internet wykonywanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeżeli marka pragnie dotrzeć z produktami do konsumenta, musi działać w Internecie.

Projektujemy internetowe sklepy Wejherowo przy użyciu nowych technologii. Proponujemy łatwe, a jednocześnie użyteczne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz sukces w działalności internetowej. Realizowane przez nas sklepy online Wejherowo są proste w obsłudze, a konsumenci w prosty sposób mogą w nich znaleźć rzeczy, których szukają.

Internetowa sprzedaż oferuje ogromne zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do nabywców zarówno na terenie Polski, jak i z całego świata.

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Nasze realizacje sklepów internetowych

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych Wejherowo

Sprzedaż stacjonarna to współcześnie przeszłość. Obecnie liczy się głównie internetowa działalność. Właśnie w sklepach internetowych sprzedawanych jest wiele rzeczy, z tego powodu tworzenie sklepów internetowych Wejherowo jest tak popularne. Swoje produkty możesz sprzedawać zarówno klientom z naszego kraju, jak i zza granicy. Posiadasz duże pole manewru.

Dostęp do sprzedawanych produktów jest możliwy cały czas. W dowolnym momencie konsumenci mogą dokonywać zakupu, a Ty jesteś w stanie realizować zamówienia w dopasowanym do aktualnej sytuacji czasie. Uzyskasz niezwykle dużo bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów wiążących się z wynajmowaniem miejsca pod sklep. Każdego dnia zdobędziesz całkiem nowych nabywców, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes a także wzmocnić pozycję sklepu na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych Wejherowo

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Projektujemy sklepy internetowe na terenie miasta Wejherowo z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Polsce. Dzięki możliwości skorzystania z niezliczonej ilości rozszerzeń, sklepy można rozbudowywać oraz dostosowywać do potrzeb klientów. Bardzo dużo internetowych sklepów działających teraz w Internecie powstało przy użyciu Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, dlatego właśnie nie mogło ich braknąć pośród dostępnych u nas usług. Jeżeli marzysz o prostym w zarządzaniu sklepie internetowym, zdecydowanie to rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2024-03-25

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena